Відома телеведуча: “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ” виховає майбутнього президента”

Юлія Литвиненко певна – навчаючи сімейних цінностей,  виховаємо майбутніх лідерів, здатних взяти відповідальність на себе за  родину та країну.
Чи можна назвати програму “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ” суто підручниками? Сподіваюся, стане філософією життя молодого покоління. Навіть допоможе виховати гідного президента України. Книжки показують дитині: все починається з наших джерел. Якщо не знає традицій, не здатна побудувати щастя у власній родині, навряд чи буде корисною для держави. Це видно і з біографії українських політиків. Корені життя дорослих – в дитинстві. Страхи, комплекси, бажання лідерства, щастя”, – переконана журналіст.
Юлія Литвиненко додала, що важливо розвивати “емоційний інтелект” і критичне мислення в молодого покоління.
“Радянська система не заохочувала до прояву настроїв. Сучасний світ вимагає іншого. Від штучного інтелекту людину відрізнятиме вміння відчувати. Підручники Фонду Октая Алієва враховують емоції дитини. Підтримую новітні ідеї небайдужих людей, які є рушійною силою змін. Живемо у вкрай насиченому інфопросторі. Не завжди й дорослий впорається з викликами. Головне завдання – створити сучасне суспільство, де поважають родинні традиції. Якщо дитина не відчуває захист у сім’ї  –  не довірятиме нікому”, – підкреслила телеведуча.