Василь Кремень: “Національна Академія готова усіляко підтримувати програму Фонду”

На презентації «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ»  президент Національної академії педнаук закликав впроваджувати освітню програму в усі школи.

«Міністерство освіти рекомендувало посібники “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ”.  Із задоволенням познайомився з цією надзвичайно цікавою програмою. Завдяки роботі авторів діти проявлять здібності змалку, а в дорослому віці – максимально реалізують себе. Успіх мільйонів людей в особистому житті та кар’єрі – шлях до динамічного прогресу країни», – підкреслив Василь Кремень.

 

Вченому надзвичайно до вподоби акцент на значущості сімейних цінностей у підручниках Фонду.

“У дітей сформується правильне розуміння відносин у сім’ї.  Курс вже викладають у навчальних закладах. Інформацію про “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ” і надалі необхідно розповсюджувати серед широкої вчительської аудиторії та батьківської громади. Програму можна використовувати в усіх школах країни. Національна академія педагогічних наук готова всіляко підтримувати проект», – проінформував президент Національної академії педагогічних наук.

Він також побажав “щасливого продовження надзвичайно важливої діяльності Фонду”.

“Октай Алієв — приватний інвестор і міг би займатися іншими справами. Але вболіває за майбутнє дітей і країни, докладає значних зусиль. Вітаю команду Фонду з досягнутим і щиро бажаю всілякого успіху надалі!”, – сказав вчений.