“В міськраді Житомира з дорогою душею сприйняли програму “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ” – координатор проекту

Представники Благодійного Фонду Октая Алієва взяли участь у так званому “освітньому хакатоні”, де розповіли представникам шкіл про переваги інноваційного інтегрованого курсу і відслідкували їхню реакцію.

Хакатоном зараз називають форум, коли спеціалісти з різних ділянок однієї галузі працюють над вирішенням проблемних питань.

Координатор проекту «Людина. Родина. Світ» Марина Бігун і співавтор навчальних посібників Фонду, директор Психологічного консультативно-тренінгового центру Едуард Помиткін доєдналися до профільних експертів на запрошення представника науково – методичного центра департаменту освіти Житомирської міської ради Тетяни Данилевич.

Тему зборів окреслили як «Організація освітнього простору в закладах освіти». Присутніх попросили об’єднатися для обговорення в групи. Таким чином сформувалися такі “професійні команди”: завідувачі та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти; вчителі-предметники природниче – математичного циклу та директори і керівники гуртків закладів позашкільної освіти; керівники закладів загальної середньої освіти; вчителі початкових класів.

Також виступи підготували багато науковців –  зокрема, експерт Благодійного Фонду Октая Алієва,  завідувач відділу професіології та психолого-педагогічної діагностики Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Едуард Помиткін.

Учасники мали можливість працювати в одній з команд або об’єднатись з іншими гостями,щоб отримати нові знання, завести корисні та цікаві знайомства, продуктивно провести час. Захід сформував активну спільноту однодумців. Багато людей плідно працюють над зміною освітнього простору. Зокрема, вчителі та директори дійсно із захватом сприйняли інформацію про програму “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ”, очікують на її впровадження, хочуть відстоювати та вчити дітей сімейних цінностей. Звісно, найголовнішими експертами заходу стали діти та батьки. На щастя, і дорослі, і малеча завжди раді нашій діяльності, посібникам”, – розповіла Марина Бігун.