Відбудеться перший дитячий чемпіонат світу з чирлідингу!

Перший дитячий чемпіонат світу з чирлідингу пройде в США! Вже цієї ночі  в Орландо за місцевим часом українська збірна візьме в ньому участь!

16 прекрасних юних україночок поборються за медалі в виді спорту, що поєднує елементи шоу і видовищних танців, гімнастики, акробатики!

Датою зародження чирлідингу вважають 1898 рік. Тоді в Університеті Міннесоти прозвучала кричалка: «Rah, Rah, Rah! Sku-u-mar, Hoo-Rah! Hoo-Rah! Varsity! Varsity! Varsity, Minn-e-So-Tah! ».

Чому це відбулося? Футбольна команда університету стрімко програвала чемпіонат, і зібрали студентів з усіх факультетів, щоб знайти якесь вирішення. У студента медфакультету Джека Кемпбелла виникла ідея кричалки.

Цікаво також, що  раніше в групі підтримки брали участь переважно чоловіки! Але після Другої світової війни 90% команд складають дівчата.

Міжнародний союз чирлідингу включає понад 100 національних федерацій і майже 4,5 мільйона зареєстрованих спортсменів.

У групах підтримки свого часу танцювали Кемерон Діас, Мадонна, Меріл Стріп, Блейк Лайвлі, Єва Лонгорія, Джордж Буш-мл., Майкл Дуглас і навіть Франклін Рузвельт!

Чи ввійде на рівних правах чирлідинг найближчим часом в Олімпіаду?

МОК у 2016 році оголосив: чирлідінг отримає тимчасовий статус олімпійського виду спорту на три роки. Дисципліна змогла брати участь в ряді спортивних програм. Після закінчення випробувального терміну виступи гуртів підтримки зможуть набути  офіційного статусу.

Хрещениця видавця Ігоря Степуріна, який підтримує розробку та впровадження інноваційної навчальної програми “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”, також виступає в збірній України з чирлідингу!

Вболіваймо за спортсменок!

А ви хочете, щоб діти росли здоровими, бадьорими, щасливими незалежно від обраного виду спорту в якості хобі чи професії?

Звісно, в цьому комплексно допоможе інноваційна навчальна програма “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”! Її розробляли за участі 14 докторів наук, 3 наукових установ!

Завдяки знайомству зі своїм організмом, дитина пізнає, як працює тіло, що впливає на нього, звідки беруться хвороби. Усвідомлює, який спосіб життя треба підтримувати. Школяр вчиться і взаємоповаги, і розуміння в родині. Формує образ міцної сім’ї, до якого буде прагнути змалку! Відкриває для себе системність та пов’язаність усіх процесів у світі. Вчиться структурного та стратегічного мислення, що допоможе надалі приймати правильні рішення у житті!Наприклад, не палити!

Інтегрований навчальний курс отримує велику кількість схвальних відгуків не лише від найповажніших освітян, а й професіоналів з інших галузей, батьків — зокрема відомих особистостей, а також дітей! За ним займається вже щонайменше 4000 учнів! Безумовно, треба йти далі!
 
Якщо бажаєте доєднатися до створення кращого майбутнього для наших дітей, країни та зробити благодійний внесок, який піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” – переходьте за посиланням!
 
Також придбавайте посібники для власних дітей, поширюйте інформацію про інноваційну навчальну програму серед знайомих, в кого є діти! Зовсім скоро вони скажуть вам: “ДЯКУЮ! ”