Інноваційні лекції, відеоуроки, навчальні програми для початкової школи і університетів

Короткий опис проекту
Благодійний Фонд займається розробкою загальноосвітніх програм та впровадженням їх у процес навчання в школах. Командою нашого Фонду було проведено абсолютно різнобічні і багаторівневі дослідження, які вивчають системи освіти в різних країнах по 3 стратегічними напрямами: сучасна людина, формування сучасної сім’ї та знання про навколишній світ.

Виходячи з цього, нашою командою до розробки навчальних програм були залучені різні інститути та установи, що спеціалізуються в таких сферах, як медичні, філософські, соціологічні, педагогічні, економічні, технічні науки, соціальна педагогіка, дошкільне виховання, психолого-педагогічна діагностика.

Програма Фонду “Вісім світанків”

Видавнича діяльність буде здійснюватися за такими принципами:

 • видання освітніх і пізнавальних книг для учнів і вчителів;
 • видання підручників і навчальних посібників, які експериментально перевірені і апробовані на практиці.

Фондом планується видання літератури з предметів освітніх програм, що створюються за сприяння Фонду, а саме:

 • для учнів шкіл та студентів – підручники і робочі зошити, хрестоматії та збірники додаткових матеріалів;
 • для вчителів і викладачів – методичні рекомендації та дидактичні матеріали;
 • для батьків – рекомендації та додаткові матеріали;
 • збірники кращих робіт учнів і студентів;
 • збірники кращих уроків;
 • збірники психодіагностичних комплексів;
  методичні рекомендації та дидактичні матеріали для підготовки вчителів і викладачів;
 • наукова і методична література, створена фахівцями, що співпрацюють з фондом за рішенням проблем сучасного суспільства через зміни в освіті.

Про Фонд Октая Алієва

Наша стурбованість

Ми стурбовані тими негативними соціальними явищами і тенденціями, які мають місце в сучасному суспільстві. Зростаюча кількість розлучень, покинуті діти, малолітні матері, які здають своїх дітей до притулків – це стало тривожним фактом нашого часу. У тому числі ми стурбовані проблемами моральності підростаючого покоління, серед яких підлітковий алкоголізм і наркоманія, ранні статеві зв’язки, невизнання авторитету батьків, агресивна поведінка по відношенню до оточуючих, відсутність сенсу життя і високих ідеалів.

У чому ж основні причини падіння рівня духовно-морального розвитку наших дітей?

Ми бачимо їх у відсутності міцної духовно-моральної основи, яка повинна закладатися з самого раннього дитинства, спочатку сім’єю, потім школою і далі суспільством. Саме з сім’ї починається пізнання дитиною навколишнього світу, прищеплюється любов до ближніх, закладається основа поведінки в суспільстві і відносин між людьми.

На головну сторінку