Благодійний фонд Октая Алієва

 

 

Система освіти – це механізм, що підготовлює людей, яким належить створювати дійсність країни. Відповідно, якість нашої дійсності залежить не тільки від рівня освіти, але також від цінностей її людей. Методики навчання, що зараз практикуються, мають безліч позитивних аспектів, але пропустили одну невелику і дуже важливу річ – виховання людських цінностей. Що ж вони собою являють?

Практика показує, щоб стати успішним і позитивно впливати на економіку держави, необхідно бути цінним. Таким роблять цінності, закладені в основу особистості. Неможливо стати ефективним фахівцем, не ставши хорошим сім’янином і не розібравшись в тонкощах власної душової організації.

Благодійний фонд Октая Алієва має намір внести свою лепту в поліпшення і модернізацію системи освіти. Діяльність нашої організації включає в себе проведення лекцій, видання підручників для школярів і студентів, методичних посібників для педагогів, а також брошур з практичними рекомендаціями для батьків.

На сторінках нашого сайту містяться статті, що розкривають деякі сторінки істини, які ми доносимо до підростаючого покоління – майбутнього нації, держави і світу, та людства що глобалізується. Злагода  в руках кожного з нас, питання лише в тому, як нею розпоряджатися.

На головну сторінку