Скандал року: Розлучення найбагатшої людини світу

4 сини та названа донька – діти засновника Amazon Джеффа Безоса, який припиняє шлюб з дружиною.   І 3 дітей актриси Лорен Санчес, яку називають «причиною» цього кроку»!  Нащадки найчастіше в першу чергу відчувають на собі наслідки кроків батьків.
Про дітей “зірок” зазвичай мало пишуть в ракурсі розлучень їх  тат і мам.  У пресі складно знайти навіть імена синів найбагатшого підприємця зі США! Але ж саме діти найчастіше – “перші мішені” сварок і розставань пар.
 
Статки 54-річного Безоса наразі оцінюють у близько 137 мільярдів доларів. Наче йшов із дружиною Маккензі  до “фінансового Олімпу” разом. І раптом новина про розставання після 25 років шлюбу. Як пишуть таблоїди, розлучення американця, ймовірно, стане одним з найгучніших за всі часи!
 
За законами, офіційно розірвавши стосунки, його дружина Маккензі отримає 50 % від суми і стане найзаможнішою жінкою світу. А от її тоді вже екс-чоловік поступиться лідерством у списку головних багатіїв Біллу Гейтсу. Хоча поговорюють результати розлучення – як фінансові, так і інші домовленності – можуть шокувати всіх.
 
Інсайдери в ЗМІ підкреслюють: Джефф не один день має роман із 49-річною телеведучою і актрисою Лорен Санчес. Наче вони вже вирішили жити під одним дахом, хоча не з’являються на публіці під об’єктиви фотографів та відеооператорів.
 
Вона також подала на розлучення після 13 років шлюбного життя з голлівудським агентом по акторах Патріком Уайтселлом. У них – 2 дітей, Еван та Елінор. І в Лорен є ще син Ніко.
 
Інформатори преси стверджують, чоловік Лорен та дружина Джеффа знали про стосунки своїх других половин ще в 2018 році. Мовляв, все розпочалося з ділової співпраці навколо спільних інтересів, пов’язаних з дослідженнями неба та космосу. Та є навіть спільні фото акторки, Патріка та Безоса на якомусь зі світських заходів. 
 
Що відчуватимуть діти? Поки що більшість журналістів це питання точно не хвилює. До речі, рідний батько Джеффа не захотів брати участі у вихованні сина і залишив сім’ю майже одразу після його народження.
 
Працівники нашого Фонду весь час “б’ють на сполох”! 70 % розлучень в укладених шлюбах – це катастрофічна статистика! Два з трьох шлюбів закінчуються розлученням! Населення України вже скоротилося на 10 млн за часи незалежності.
 
За останні 100 років суспільство еволюціонувало, а як створювати та зберігати родини – ніхто не вчить! Дітей слід вчити сімейних цінностей з самого малку! В той самий час, обговорюючи ці речі з дітьми, їх батьки вочевидь будуть більше цінити власні стосунки, берегти їх!
Розв’язати кричущі виклики сучасності допоможе подальша розробка та впровадження командою Фонду, 14 вченими та 3 науковими установами інноваційної навчальної програми “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”.
 
Інтегрований навчальний курс отримує велику кількість схвальних відгуків не лише від найповажніших освітян, а й професіоналів з інших галузей, батьків — зокрема відомих особистостей, а також дітей! За ним займається вже щонайменше 4000 учнів!
 
Якщо бажаєте доєднатися до створення кращого майбутнього для наших дітей, країни та зробити благодійний внесок, який піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” – переходьте за посиланням!
https://oaf.org.ua/pidtrimati
 
Також придбавайте посібники для власних дітей, поширюйте інформацію про інноваційну навчальну програму серед знайомих, в кого є діти! Зовсім скоро вони скажуть вам: “ДЯКУЮ! ”