Школа у США впровадила програму «Людина. Родина. Світ»

Американська приватна школа «ІК-ЕКЕДЕМІ» в Чикаго вже два роки успішно навчає дітей по навчальній програмі «Людина. Родина. Світ».

Цього року власниця школи, Ірина Кудін, написала лист до фонду Октая Алієва, в якому подякувала за створення та переклад на англійську посібників нашої програми. А також підкреслила, що діяльність фонду збігається з її мрією створити ідеальну навчальну систему для її закладу, та подякувала за цю роботу.

У листі Ірина написала (переклад з англійської):

«Я бачу, що Ваші цілі при створенні цих чудових підручників були дуже схожі на мої. Очевидно, що в цей матеріал ми вкладаємо багато думок та любові. Починаючи з відмінної якості яскравих виразних ілюстрацій, та закінчуючи продуманими вправами, які змушують дітей замислитись. Мені подобається, що Ваш підручник не просто розповідає дітям про світ, але, що значно важливіше, представляє ним цей світ як власне середовище, як фантастичне явище, частинкою якого вони є. Він висвітлює їхній зв'язок з природою, родиною, суспільством, навіть примушує замислитись про покоління, що існували до них. Такі зв'язки безцінні в плані розвитку людської особистості, вони навчають відповідальності за оточуючий світ.

Хотіла би подякувати Вам за Вашу працю, подякувати за те, що поділилися нею з нами. Я впевнена, що цей підручник втілює цілісний підхід до виховування здорових, добрих, співчутливих дорослих людей, які стануть справжнім набутком для рідних та для суспільства. Зв'язок людей з родиною, з власним світом – це частина виховання, яка сьогодні є ледь не найважливішою, враховуючи те, наскільки роз’єднані члени сучасного суспільства. Цей підручник забезпечує «якір» та надійну основу, на якій учні можуть продовжувати своє зростання під керівництвом батьків та вчителів».