Шановні батьки! Виховання дитини: з чого почати?

Сучасні методи виховання  та освіти орієнтовані на вирощення багатопрофільних фахівців. Але, чи може володіння багатьма професійними навичками зробити людину успішною, цінною та щасливою? Основою особистості для професійної злагоди є правильне моральне виховання. Щоб ефективно взаємодіяти з оточенням, необхідно не лише зрозуміти людські душі, але й сутність природи та своєї ролі в ній. Все це  та сімейні цінності закладають фундамент особистості. Чим він міцніший, тим стійкіша людина до випробувань життя. Правильні цінності та вірність їм допомагає людині втілити свої мрії та стати затребуваною у суспільстві. Помилка сьогоденної системи виховання полягає в тому, що вищеописані догми учням закладаються у студентський період. У цей час вже не досить вчасно закладати фундамент цінностей, оскільки він формується протягом 3 перших років життя та закріплюється в 10 років.  Але вже зараз поступово впроваджується у навчальних закладах інноваційна система освіти. Її ініціатором та розробником є благодійний фонд Октая Алієва.

Нова система навчання базується на трьох важливих розділах:

  • Людина;
  • Родина;
  • Світ.

Це – наука про життя, яка дозволяє зрозуміти себе та оточуючих, дізнатися про механізми природи та визначити себе у ньому, як складову частину. Освітній проект Октая Аієва дозволяє зазирнути далеко за горизонти буденності та пізнати глибини таємниць, які приховуються у людських сутностях. Все це дає змогу розвинути власні унікальні здібності, які позитивно вплинуть на якість життя.

Варто зазначити, що підручники програми дуже легко та доступно викладають складні речі, роблячи їх зрозумілими для дитини. Програма доповнюється інтерактивними завданнями, перетворюючи філософські уроки на просте спілкування та веселу гру.