Виховання дитини: з чого почати?

Сучасні методи виховання та освіти орієнтовані на підготовку багатопрофільних фахівців. Але чи може володіння багатьма професійними навичками зробити людину успішною, цінною для суспільства та щасливою? Основою особистості для професійної злагоди є правильне моральне виховання. Щоб ефективно взаємодіяти з оточенням, необхідно не лише розуміти людські душі, але й сутність природи та своєї ролі в ній. Саме ці та сімейні цінності закладають фундамент особистості. Чим він міцніший, тим стійкіша людина до випробувань життя. Правильні цінності та вірність їм допомагає людині втілити свої мрії та стати затребуваною в суспільстві. Помилка сьогоденної системи виховання полягає в тому, що вищеописані догми учням закладаються в студентський період. У цей час вже пізно закладати фундамент цінностей, оскільки він формується протягом перших трьох років життя та закріплюється в десять років.  Але вже сьогодні поступово впроваджується в навчальних закладах інноваційна система освіти. Її ініціатором та розробником є Благодійний фонд Октая Алієва.

Нова система навчання базується на трьох важливих розділах:

  • Людина;
  • Родина;
  • Світ.

Це наука про життя, яка дозволяє зрозуміти себе та оточуючих, дізнатися про механізми природи та визначити себе в ній, як складову частину. Освітній проект Октая Алієва дозволяє зазирнути далеко за горизонти буденності та пізнати ті глибини таємниць, які приховуються в людській сутності.  Все це дає змогу розвинути власні унікальні здібності, які позитивно вплинуть на якість життя.

Варто зазначити, що в підручниках програми дуже легко та доступно розповідається про складні речі та поняття, роблячи їх зрозумілими для дитини. Програма доповнюється інтерактивними завданнями, перетворюючи філософські уроки на просте спілкування та веселу гру.