Сімейний союз – основа життя на землі!

semeini-souz

Сімейний союз – основа життя на землі!

Від вирішення проблеми кохання й шлюбу залежить, перш за все, людське щастя. Кожна людина розуміє, що наше життя складається з багатьох чинників. Звичайно ж, кожна сім’я має свою індивідуальність, але ключові моменти одні для всіх. Так уже влаштоване це життя, що продовження людства на Землі так чи інакше лежить через шлях, який називається «створенням сім’ї» і далі «дітонародженням».

 

semia2

        Кожна людина, досягаючи певного віку або якогось чергового етапу в житті, приймає рішення створити сім’ю. Як вам відомо, в сучасному суспільстві існують абсолютно різні моделі створення сім’ї. Молоді люди самостійно приймають рішення, щодо створення сім’ї, часто не враховуючи навіть думку своїх батьків. Отже, рішення прийнято і молода пара створила союз. Далі в багатьох випадках молода сім’я приймає рішення якийсь час пожити без особливих зобов’язань, так би мовити для того, щоб зрозуміти, наскільки вони один одному підходять.

Звичайно ж, такі союзи мають різні результати. Одні – розпадаються відразу, інші – тримаються трохи більше часу, а деякі навіть переростають у довгострокові відносини, які згодом стають справжньою сім’єю з подальшим продовженням роду. У сучасному суспільстві також чимало сімейних союзів, які створюються виключно з фінансових міркувань. Є союзи, де люди просто створили сім’ю через почуття відповідальності. Є союзи, які побудовані виключно на сексуальному потязі.

o-proshhenii

Давайте замислимося над статистикою: на сьогоднішній день більше 60% новостворених шлюбів були розірвані. І ця цифра стосується тільки офіційних союзів. За фактом ми маємо величезну кількість сімей із дітьми, де подружжя прожило разом кілька років, а з часом змушене було розлучитися. Наша освіта так мало піклується про шлюб, що більшість із нас навіть не знає, що закоханість ми отримуємо в подарунок, а хороший шлюб потрібно будувати крок за кроком.

А для чого взагалі потрібна родина, в чому її головний сенс, в чому головний сенс народження дітей? Якою має бути сім’я, як потрібно виховувати дітей? Наше завдання, в першу чергу, знайти відповіді на ці питання, а вже потім вирішити, як змінити ситуацію. Звичайно ж, в ідеалі в основі кожної сім’ї має бути чітке розуміння сенсу союзу чоловіка й жінки, тоді самі відносини будуть чіткими й якісними.

Необхідно щось міняти, вносити корективи, оновлювати систему побудови взаємин і створювати якісний образ сім’ї. Наше головне завдання й основа діяльності нашого Фонду – це впровадження всеосяжної освітньої програми до навчальних закладів, яка допомагає в формуванні майбутніх дружин, матерів, чоловіків і батьків. Формування сучасної якісної сім’ї повинно проходити в навчальних закладах. І ця вимога повинна бути обов’язковою! Тільки в такому випадку ми отримаємо очікуваний результат.

2