Результати нового закордонного дослідження знову підтверджують: Фонд недарма “б’є на сполох”!

Молодь не отримує в навчальних закладах та від рідних необхідних знань про сімейні стосунки  навіть там, де системам освіти більше років, ніж в Україні.

Науковий співробітник авторитетної Лондонської школи гігієни та медицини Мелісса Палмер оприлюднила доповідь про результати дослідження у сфері компетентності молоді в стосунках. В опитуванні взяли участь майже 3000 осіб.

Половина молодих жінок повідомили, що їх близькі стосунки с чоловіком відбулися перш ніж вони відчули себе«компетентними». Те ж заявили про свої стосунки з жінками 43% опитаних молодих чоловіків.

Щоб провести дослідження,  респондентам запропонували поняття “згоди”, “автономії”, “готовності”, “проінформованості”.

«Автономію» вимірювали в залежності від обставин близькості, які варіювалися від «я був п’яний/під впливом наркотиків» і «я робив як всі мої друзі» до «я був закоханий/кохав, це було логічне продовження».

Мелісса Палмер відзначає: «Так ми визначили, наскільки піддавалася людина зовнішньому тиску».

Згоду науковці  дослідили запропонувавши питання з трьома варіантами відповідей: «Чи були ви та ваш партнер однаково готові, на Ваш погляд, до інтимних стосунків, або хтось із вас більше?”

З’ясувалося, що майже 20% жінок назвали себе менш готовими до близькості.

Питання про готовність було наступним: «Оцінюючи тепер, коли у Вас в перший раз сталася близькість – це був відповідний час або розумієте, що краще було зачекати?».

Виявилося, що лише близько 35% опитаних вважають, що робили вибір вірно і своєчасно.

Тільки ті респонденти, які відповіли позитивно в усіх чотирьох категоріях, були визнані “компетентними” в межах дослідження. На жаль, їх виявилася меншість.

Команда Фонду нагадує — дітей слід вчити знанням про них самих, сімейних цінностях та про цей світ змалку!

Фонд Октая Алієва продовжує невпинно працювати  та  відкритий до співпраці!

Якщо бажаєте доєднатися до створення кращого майбутнього для наших дітей, країни та зробити благодійний внесок, який піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” – переходьте за посиланням!

Також придбавайте посібники для власних дітей, поширюйте інформацію про інноваційну навчальну програму серед знайомих, в кого є діти! Зовсім скоро вони скажуть вам: “ДЯКУЮ! ”

Інтегрований навчальний курс “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” отримує велику кількість схвальних відгуків не лише від найповажніших освітян, а й професіоналів з інших галузей, батьків — зокрема відомих особистостей, а також дітей!

Доєднуйтеся!