Проректор з наукової роботи: “Вчителі з різним стажем прагнуть інноваційності, яку містить курс “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”

Проректор з наукової роботи Мелітопольського державного педагогічного університету  розповіла, що  освітяни не мають прикладних методик, як оцінювати рівень духовного розвитку школярів, і дуже раді впровадженню навчального інтегрованого курсу Фонду.

“Ми проводили анкетування і виявили, що вчителі та батьки не знають найважливішого як виховувати  морально дитину. Вчителька може мати 35 років стажу, але за 15 хвилин не визначить рівень духовного розвитку школяра. Немає прикладних методик, як це правильно і швидко зробити. Це – системна помилка в освіті. Виправити ситуацію допоможе програма «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ».  Вчителі хочуть інноваційності, яку містить інтегрований курс і з радістю вчаться, як доносити до дітей різні цінні знання з посібників”, – підкреслила Людмила Москальова.

Професор нагадала, що програма «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» впроваджується на базі різних шкіл, а тренінги для освітян проходять, зокрема, в Інституті модернізації змісту освіти в Києві.

Також Фонд Октая Алієва провів навчальний семінар у Мелітопольському державному педагогічному університеті, де зібралося багато охочих дізнатися методику для викладання. Здається, зрозуміти, як працювати за програмою  перш за все легко спеціалістам, які нещодавно закінчили вищі навчальні заклади. Мовляв, краще сприймають інновації. На щастя,  дуже багато вчителів поважного віку також із задоволенням занурюються у світ програми”, – зазначила Людмила Москальова.

Проректор з наукової роботи додала, що обов’язково треба долучати батьків до опанування знаннями, як займатися з дитиною за посібником “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”.

“Всім, хто оточує дитину, необхідно розуміти, як чітко донести всі важливі тези, які її стосуються. І, перш за все, в цьому зацікавлені батьки”, – сказала доктор педагогічних наук.

Додамо, що програма”ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” отримує величезну кількість схвальних відгуків не лише від освітян, а й спеціалістів в інших галузях, батьків, зокрема, відомих особистостей,  дітей.