Програми фонду та співпраця

уроки и учебные материалы благотворительного фонда Октая Алиева

Соціальне дослідження і аналіз освітніх систем різних країн світу показали, які підходи до процесу навчання і знання потребує сучасне покоління. Експерти, залучені нашим фондом, спільно з кандидатом педагогічних наук і засновником цієї організації Октаєм Алієвим розробили інноваційну програму для ефективного розвитку дітей шкільного віку.

Система навчання, яка зараз застосовується в середніх школах, не відповідає викликам нового часу. Настала епоха, яка потребує унікальних особистостей, орієнтованих на інновації. Нове завдання системи освіти – виховати творчих людей, орієнтованих на технічні розробки. В іншому випадку українська економіка незабаром увійде в чергову і більш затяжну стадію економічного регресу. Щоб підвищити соціальний і економічний добробут, необхідно першочергово внести реформи в систему освіти.

На думку Октая Алієва, лідера цього благодійного фонду основою успіху служить виховання вірних моральних цінностей. Саме цей аспект марно втрачений багатьма освітніми системами, в тому числі української. Тому, в основі інноваційної загальноосвітньої системи благодійного фонду Октая Алієва лежать такі напрямки:

  • Сучасна людина;
  • Сучасна сім’я;
  • Навколишній світ.

Сучасна людина

Неможливо цілком розібратися в світових науках, поки не розберешся в собі. Немає сенсу намагатися створити будь-які системи, не зрозумівши систему функціонування власного організму.

Лекції цього розділу розкривають особливості людської фізіології, принципи її взаємодії зі сторонніми факторами, а також тонкощі людської психіки і життєвої позиції.

Сучасна сім’я

Від темпераменту і поведінки людини залежить її успішність і професійна ефективність. Особисті якості залежать від якості сім’ї. Тому, перш, ніж створити новий осередок суспільства, слід спланувати, за яким принципом вона буде функціонувати. Осмислення принципів побудови сім’ї – запорука її щастя. На цій основі планується шлюб і засади, на яких повинна будуватися сім’я – все це викладають лекції даного розділу.

Навколишній світ

Живучи в цьому світі і отримуючи наукові знання про його особливості, люди рідко замислювався про принципи його устрою і взаємозв’язку різних систем. Відсутність причинно-наслідкових чинників не дозволяє людині побачити цілісну картину, а відповідно – об’єктивно оцінити ситуацію і усунути проблему. Взаємодія біологічних і соціально-економічних систем описані в цьому розділі.

Подача інформації

Інформація наших посібників подається простою і зрозумілою мовою. Практичні кейси супроводжуються яскраво ілюстрованими подіями, які дозволяють відчути тему буквально на собі.

В основі наших лекцій лежать догми з біології, філософії, соціології, економіки та психології. Наш головний принцип – індивідуальний підхід.

Благодійний фонд Октая Алієва представляє:

  • Підручники для школярів;
  • Методичні посібники для педагогів;
  • Рекомендаційні брошури для батьків.

До дитячих підручників додаються інтерактивні відео-лекції. Крім того, для провадження захоплюючих і корисних занять фонд проводить розробки навчальних пристосувань. З їх допомогою можна побачити те, що важко уявити, поставити досліди і в підсумку отримати практичні знання.

Благодійний фонд Октая Алієва також націлений на залучення молоді до позашкільної розвитку. Цьому сприяють інтерактивні лекції та творчі проекти.

Відкрийте для себе нестримний потік знань!