ПРОГРАМА «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» продовжує потрапляти в серця та розуми освітян, батьків, дітей!

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» з успіхом пройшла вчора в Житомирі в середовищі освітян!

Найближчим часом попереду точно ✅22.02.2019-Івано-Франківськ; ✅26.02.2019-Полтава; ✅11.03.2019- Одеса; ✅8.04.2019- Херсон!
За додатковою інформацією телефонуйте – 050-050-33-33!!

«Багато батьків кажуть! «Ми знаємо, що в сусідній школі діти навчаються за чудовими посібниками «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»! Ми бачили фотографії, як проходять відкриті уроки в інших школах в різних регіонах! Бачили осяяні очі дітей, їх потяг до знань у книжках  Фонду та захоплення вчителів, як професіоналів! Ми чули відгуки спеціалістів з інших галузей та думки родичів цих дітей! І  батьки запитують, відверто кажучи про своєрідну заздрість: «Коли вже нашу дитину навчатимуть в освітньому закладі, де вона займається, за програмою «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»?», – розповідає координатор проекту Марина Бігун.

Та все в НАШИХ РУКАХ!! Команда Фонду НЕВПИННО працює над тим, аби покращувати систему освіти заради НАШИХ ДІТЕЙ та НАШОЇ КРАЇНИ!!

І звісно ВИ ДОЛУЧАЙТЕСЯ до створення найкращого майбутнього НАШИХ ДІТЕЙ, ДОРОСЛИХ, КРАЇНИ, СВІТУ!
Нагадаємо, що програма «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» розроблена за участі команди Фонду, 14 докторів наук, 3 наукових установ!

Посібники для 1-4 класів отримали гриф Міністерства освіти і науки України!

Найповажніші освітяни, професіонали з інших галузей, батьки — зокрема, відомі особистості, а також діти – РЕКОМЕНДУЮТЬ! За програмою займається вже щонайменше 6000 учнів!

РОБІТЬ ДОБРО РАЗОМ З НАМИ!

Дитина відкриє для себе системність та пов’язаність усіх процесів у світі! Навчиться структурного та стратегічного мислення, що допоможе надалі приймати правильні рішення в житті!

Школяр навчиться і взаємоповаги, і розумінню в родині та соціумі! Сформує образ міцної сім’ї, до якого буде прагнути змалку!

Завдяки знайомству зі своїм організмом, дитина пізнає, як працює її тіло, що впливає на нього та звідки беруться хвороби! Усвідомить, який спосіб життя треба підтримувати!

Доєднуйтеся до створення кращого майбутнього та зробіть БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК! Він піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»! Переходьте за посиланням!
https://oaf.org.ua/pidtrimati

Також придбавайте посібники ДЛЯ ВЛАСНИХ ДІТЕЙ!
Поширюйте інформацію про інноваційну навчальну програму серед знайомих, в кого є діти!

Зовсім скоро діти скажуть нам: “ДЯКУЮ!”.

Вбережемо себе та їх від невірних кроків! Навчимо щасливого життя!

РОЗКАЖІТЬ ПРО ГОЛОВНЕ, завдяки «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»!!!