Професор Національної Академії педнаук: «ЛЮДИНА. РОДИНА.СВІТ» спрямована на розв’язання найглобальніших проблем людства!»

І проблеми війни та миру, і тривалості життя людини, і самореалізації  – допоможе розв’язати навчання за інноваційними навчальними посібниками Фонду – точно знає науковець і співавтор  Едуард Помиткін!

«За відчуттям непотрібності  людей в зрілому віці Україна займає одне з перших місць в Європі та світі! Так, ми не найщасливіші ! Але ж всі адекватні батьки хочуть, щоб їхні діти були щасливі! Що для цього нам потрібно робити?  Сформувати систему освіти, що б дозволяла школярам з радістю ходити на уроки!  Із захопленням зустрічатися з учителями!  До речі, освітянам теж дуже важко повторювати одне й те саме на заняттях з року в рік», – пояснює професор  Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН.

За словами професіонала, якщо проаналізуємо шкільні предмети, здивуємося!  90% спрямовані на зовнішній світ.  Тих же, які вивчають саму людину, практично немає!

«Але ж хіба не важливо дитині змалку знати, як бути здоровим?  Всі адекватні батьки прагнуть,  щоб їхні доньки, сини прожили довге повноцінне життя! Хіба не має значення навчити дітей керувати почуттями, емоціями, інтелектуальним потенціалом? Хіба не важливо допомогти їм обрати вчасно власні цінності? Це забезпечує інноваційна навчальна програма “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”, – підкреслив доктор психологічних наук.

На жаль, поки що замість впевненості в побудові щасливого майбутнього для дітей в Україні, є багато Величезних Загроз! Всі ми про них знаємо!  Одна з них:  діти з 10-річного віку вживають наркотики!

«Дитина ще, звичайно, не усвідомлює, що  робить! Якщо побачить, у батьків заборонені речовини, може одним натисканням на телефоні замовити собі наркотики! Що ж буде з нацією, якщо в Україні вже півмільйона наркоманів? Яку ми побудуємо країну,  якщо не покласти цьому край?  Ще й за кількістю алкоголіків Україна посідає провідне місце! Немає зараз більш важливого завдання, ніж уберегти дітей від руйнівних соціальних впливів!”, – закликав експерт.

Співавтор посібників Фонду підкреслює: інноваційна навчальна програма «ЛЮДИНА. РОДІНА.СВІТ» спрямована запобігти необхідності “потім будувати в’язницю і перевиховувати наших дітей”! Адже діти для батьків – діти в будь-якому віці і як часто трапляється руйнування життя цілих родин через несвоєчасні необхідні дії!

Знання від 14 докторів наук, 3 наукових установ, команди Фонду  в інтегрованому навчальному курсі «ЛЮДИНА. РОДІНА.СВІТ» працюють на випередження!

Посібники створені багатьма професіоналами, щоб встигнути до того, як станеться катастрофа! Навчання за інноваційною навчальною програмою «ЛЮДИНА. РОДІНА.СВІТ» допоможе сформувати смисли та цінності людського життя у дитини! Вона знатиме: життя  –  цінність і ніколи не повторить трагедію в Керчі, не зазіхне на долю іншої людини!», – знає директор Психологічного консультативно-тренінгового центру Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.

Також Едуард Помиткін додав, що в Україні колись викладався курс «Етика і психологія сімейного життя» в 9-10 класах.

«Для  сімейного виховання — це пізно! Не  встигаємо сформувати  якості, які дозволять побудувати особистості міцну родину в майбутньому ! Система профорієнтації  – знову таки зі старших класів  і це теж запізно! Дитина не пізнає себе з юних років! Вчителі, психологи не дізнаються про справжні бажання та хист школяра на попередніх етапах дорослішання! Але ж саме тоді  необхідно зафіксувати, звернути увагу, що йому подобається, до чого прагне, які  його якості! Це потрібно робити з першого класу, а не зосереджувати весь потенціал дитини на навчанні лише математиці, письму. Давно ділимо процес навчання на педагогіку, психологію, фізику, математику і т.п., але зараз весь світ йде іншим шляхом  – до інтеграції», – підкреслив співавтор посібників «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ».

Науковець пояснив, як це відбувається на практиці:
«Наприклад: показуємо дитині фотоапарат і питаємо:  “З чого він зроблений?”. Дитина відповідає — “з металу”. Уточнюємо: “А який предмет це роз’яснює ?”.  Дитина каже — “хімія”. Далі  пропонуємо: «Подивися на лінзи та скажи, будь ласка, що це?”.  Чуємо: “Скло”.  І продовжуємо спілкування, запитуючи: «А з чого воно робиться?». Дитина усвідомлює — з піску. Тоді кажемо: «А ти бачив найдрібніші крупинки піску — вони ж як зірки на небосхилі, а який він дивовижний!”, – роз’яснив Едуард Помиткін.

За словами професора, дитина, осягаючи ці багатовимірні речі, хоче рухатися далі!

“Перед школярем відкривається мікросвіт, а ми ведемо дитину цим шляхом та продовжуємо цікавитися: «Що за людина створила цю фотокамеру?  А ти хочеш зробити щось подібне? А що для цього тобі потрібно,  які знання необхідно мати?». І учень усвідомить — здобувши освіту, піде далі, мотивований на звершення та досягнення в майбутньому!”, – зазначає Єдуард Помиткін.

Доктор психологічних наук проінформував, що є кілька країн, які таким чином підходять до вивчення не по предметах, а по явищах. Наприклад, Фінляндія.

«Якщо всі  разом активно впроваджуватимемо «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» , не лише не відстанемо від світу, а можемо й випередити освіту багатьох країн на основі нашої програми! Таким чином, Україна зробить великий крок вперед, а не залишиться позаду!», – закликав Єдуард Помиткін.

Усі батьки хочуть для своїх Дітей НАЙКРАЩОГО!! І – МИ – Команда ФОНДУ – невпинно ПРАЦЮЄМО і ДОКЛАДАЄМО ВЕЛИКИХ ЗУСИЛЬ заради найкращого майбутнього Дітей, Родин, Країни!
 
Доєднуйтеся!!
 
Посилання на можливість допомогти НАШИМ ДІТЯМ рости здоровими, розумними та щасливими!
https://oaf.org.ua/pidtrimati
 
Ваш благодійний внесок піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”!
 
ДЯКУЄМО! ВІРИМО В НАШУ СУМІСНУ СИЛУ, ПРАВДУ, ПЕРЕМОГУ!
ЯКЩО ГАРНО ДІТЯМ – ГАРНО ВСІМ НАМ!
Інноваційна навчальна програма “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” направлена на збереження традиційних сімейних цінностей!
Дізнаючись про катастрофічну статистику  – 70% розлучень у новостворених шлюбах, про яку весь час б’є на сполох Фонд, освітяни, інші професіонали, батьки шоковані!
“-10” млн населення України за роки незалежності – це неймовірні цифри!

Наші посібники легко та доступно викладають складні речі, роблячи їх зрозумілими для ВАШОЇ ДИТИНИ! Програма доповнюється інтерактивними завданнями, перетворюючи філософські уроки на просте спілкування та веселу гру!

Школяр навчиться і взаємоповаги, і розумінню в родині та соціумі! Сформує образ міцної сім’ї, до якого буде прагнути змалку!

Дитина відкриє для себе системність та пов’язаність усіх процесів у світі! Навчиться структурного та стратегічного мислення, що допоможе надалі приймати правильні рішення в житті!

Завдяки знайомству зі своїм організмом, дитина пізнає, як працює її тіло, що впливає на нього та звідки беруться хвороби! Усвідомить, який спосіб життя треба підтримувати!

Обговорюючи з дитиною, її навчання за посібниками “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ», ДОРОСЛІ, окрім зближення з сином чи донькою, Й САМІ ПЕРЕОСМИСЛЯТЬ ПЕВНІ РЕЧІ! ВЧАСНО скажуть про головне.

ЗАКЛИКАЄМО неодноразово – Переходьте за Посиланням!

Доєднуйтеся до створення кращого майбутнього та робіть БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК! Він піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”! Візьміть книгу в руки і відчуйте цю якість та любов, вкладену в знання!
https://oaf.org.ua/pidtrimati

Також придбавайте посібники ДЛЯ ВЛАСНИХ ДІТЕЙ!
Поширюйте інформацію про інноваційну навчальну програму серед знайомих, в кого є діти!

Зовсім скоро Діти скажуть нам: “ДЯКУЮ!”.

Вбережемо себе та їх від невірних кроків! Навчимо щасливого життя!

РОЗКАЖІТЬ ПРО ГОЛОВНЕ, завдяки «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»!!!

За програмою Фонду навчаються вже понад 6000 учнів! Посібники “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” для 1-4 класів мають гриф Міносвіти.