Подивіться ВІДЕО, як дітки сприймають інформацію з «ЛЮДИНА. РОДИНА.СВІТ» на відкритому уроці!

Дітки не брешуть у своїй любові чи прояві негативних емоцій. Цю щирість не купиш, тож всі, хто працює над розповсюдженням програми «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» щасливі бачити, як відбуваються уроки за посібниками!

Нещодавно відкритий урок відбувся в київській школі № 124. На відео бачимо, як дітки не відривали оченят від книжечок, водили пальчиками по рядках, коли вчитель читала важливі тези про життя. Не перериваючись, вони уважно сприймали інформацію про ролі чоловіка та жінки, вчасно перегортали сторінки, долучалися до читання вголос.

Відкритий урок вела вчитель Валентина Лисенко, яка на практиці успішно запроваджує інноваційність в освіту. Також були присутні директор школи, відмінник освіти України Галина Кучер і батьки.

Виконуючи практичні завдання з посібників «ЛЮДИНА. РОДИНА.СВІТ», учні активно відповідали на запитання, ділилися домашніми секретиками.

Завдяки спрямованості освітнього курсу на пропагування родинних цінностей, школярики ще й підготували маленьку «відеовиставу» з сімейних фотографій. Дивлячись на результат власної творчості під пісню «Родина», вони й тоді не закривали посібники. А дехто навіть гортав сторінки протягом перегляду, вочевидь бажаючи продовжувати дізнаватися нове.

Любов, щедрість, відданість, повага, довіра – те, чого вчать автори посібників «ЛЮДИНА. РОДИНА.СВІТ». Діти з щирими непідробними усмішками зробили аплікацію на дошці з цих слів, дивлячись на своїх батьків і родичів і всмоктуючи ціннісні орієнтири майже з «молоком матері» у першій для себе Alma Mater.

Школярі також намалювали птахів – гарних лебедів, які знаходять собі пару для продовження роду. На попередніх же уроках за інноваційною освітньою програмою «ЛЮДИНА РОДИНА СВІТ» вони мали відповідальне завдання скласти «дерево родоводу» та навіть створили герб власної родини.

Всю цю красу можна побачити на шкільній дошці.

Так, можливості для творчого, розумового та духовного розвитку учнів за програмою «ЛЮДИНА. РОДИНА.СВІТ» – необмежені.

Тож – в добрий шлях всім, хто незабаром долучиться до курсу!