Подивіться! Навчання за посібниками «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» схоже на мистецтво танцю!

Були неймовірно щасливі побачити, як натхненно, весело, організовано займаються за програмою «ЛЮДИНА. РОДИНА.СВІТ» учні 1 а-,б-,в- ,г- класів у загальноосвітній школі Павлоградська №9 Дніпропетровської області!

 

Отримали фотографії і відразу виникла асоціація з чудовим “танцем” із посібниками, який виконують дітки під час уроку! І не лише в момент, коли вони безпосередньо рухаються, кружляють з книгами в руках! Увесь процес пізнання можна порівняти з нескінченним прекрасним танцем і учні долучені до нього завядки курсу Фонду! Бачимо, із яким задоволенням діти проводять час на уроці, міцно тримаючи посібники «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»!

 

Яка бачимо, школярам дуже подобається позувати з посібниками, малювати в них, писати. Вони щасливі!

 

 

Психолог Павлоградської школи Лілія Чернецька написала в листі на адресу Фонду: «Діти та вчителі – у захваті! Навчатися та викладати за посібниками дуже цікаво! Програма повністю відповідає курсу Нової Української школи».

Звісно, за такими відгуками стоїть кропітка праця команди Фонду, 14 докторів педагогічних наук, 3 наукових установ. Результати – приголомшують, адже викликають неймовірне щастя від того, які гарні, розумні, щирі, щасливі діти зростають в Україні! Як же хочеться, аби все склалося в них і в нас з ними!

Фонд продовжує невпинно працювати і відкритий до взаємодії!

Якщо бажаєте доєднатися до створення кращого майбутнього для наших дітей, країни та зробити благодійний внесок, який піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” – переходьте за посиланням!

Також придбавайте посібники для власних дітей, поширюйте інформацію про інноваційну навчальну програму серед знайомих, в кого є діти! Зовсім скоро вони скажуть вам: “ДЯКУЮ! ”

Інтегрований навчальний курс “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” отримує велику кількість схвальних відгуків не лише від найповажніших освітян, а й професіоналів з інших галузей, батьків — зокрема відомих особистостей, а також дітей!

Доєднуйтеся!