Подаруйте це своїй дитині! Завдяки програмі «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»! ТАК!

Завдяки програмі «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» – і в школі, і вдома –  Ваші сини та доньки будуть здоровими, успішними, чуйними, щасливими дітьми! ТАК!

Багато приводів побалакати з Вашою дитиною і розказати їй щось нове, почути думки, навіть якщо ви дуже заклопотані! Правда? Завжди є привід показати дитині щось! Привід дізнатися про емоції та почуття доньки чи сина! Є можливість стати ближче і вчасно розв’язувати проблеми чи створювати власні спільні секретики! Але щоб діти знали, як говорити про свої відчуття, як сприймати знання та будь-яку інформацію від дорослих, їх треба цього навчати!

У наш час, на жаль, зазвичай батьки заклопотані, не знають, як вибудовувати відносини з власними дітьми, яким подарували найдорожче – життя! Навіть відомі всій Україні батьки, які мають можливість керуватися у вихованні власних донечок та синів найкращими методами, кажуть: діти часто ставлять дорослим складні запитання!

От на чому наголосила актриса Олена Лавренюк на великій презентації інноваційної навчальної програми «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»: «В школах обов’язково мають обговорювати з дітьми ключові поняття і цінності! Чудово, що з’явилася навчальна програма, яка надає таку змогу! Поділюсь особистим. Донечка довго дивилася один й той самий мультфільм і якось заплакала. Усвідомила, що в птаха загинули батьки й почала ставити абсолютно дорослі запитання. Інколи вони не дуже зручні для пояснень. Посібники “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” допомагають, щоб діти розуміли нас належним чином!».

А це слова піаніста-віртуоза Євгена Хмари: “Як артист і батько з величезним задоволенням підтримую проект “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”! Мій син і дружина навіть прийшли зі мною на велику презентацію програми! Це необхідний курс, завдяки якому діти навчаться ключових речей! Що більше закладено цінностей в дитинстві, то духовніше і щасливіше буде особистість! Обираючи партнера, прислухається до свого серця»

А це – директора інноваційної школи України “Академія А+” Тетяна Курмаз: “Нещодавно приєдналися до викладання програми“ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”, але вже спостерігаємо великий інтерес серед учнів. У посібниках є багато відповідей на запитання дітей. Хтось соромиться ставити їх вдома або не знає, як. Батьки ж часто не розуміють, що казати. “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” – інноваційна успішна навчальна “ланка”, що належним чином поєднує дітей, представників освітніх закладів та батьків”

Ряд найповажніших експертів підтверджують, що інноваційна навчальна програма «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» враховує емоції та почуття дитині та це зокрема робить курс унікальним!

Над інтегрованим навчальним курсом працювала команда Фонду, 14 докторів наук, 3 наукові установи. Посібники  “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” для 1-4 класів отримали гриф Міносвіти!  За ними займається вже щонайменше 4000 учнів!

Програма отримує величезну кількість схвальних відгуків! Освітяни, професіонали з інших галузей, батьки — зокрема відомі особистості, а також діти – РЕКОМЕНДУЮТЬ!

От наприклад! Чи знаєте Ви, як говорити з дітьми на тему домашніх улюбленців? Кожна тема може містити підводні камені.
Пропонуємо розказати доньці чи сину історію, що найстарша кішка на планеті «відсвяткувала» тридцятиріччя! У ваших дітей є домашні улюбленці? Вони багато чого можуть навчити! Але є й тварини, з якими потрібно поводитися дуже обережно! Радимо вчасно проконтролювати, щоб діти знали і про це!

Та повернемося до кішки-ювілярки.

50-річна Мішель Херітаг пестує улюблену тваринку породи мейн-кун з самого її народження!
Спеціалісти переконують: що краще доглядати за котами, то довше вони будуть жити!
Рабл наразі – де факто найстаріша кішка у світі, але в книзі рекордів ще немає відповідного запису. Чому? Бо хазяйка стверджує, що береже Рабл від надмірної слави!
«Вона прекрасна кішка, хоча у старості стала трохи сердитою», — розповіла жінка.


Для руденької Рабл не пошкодували грошей на святкову вечерю, що відбулася в місті Девон у графстві Ексетер. Ветеринарний центр подарував іменинниці безкоштовну перевірку її здоров’я, а також почастував улюбленими кормами.
Але ж у Мішель Херітаг немає дітей! Чи знаєте Ви що відповісти, якщо наприклад, син чи донька запитають вас, чи пов’язано те, що у жінки немає власних дітей із тим, що присвячує багато часу кішці і та – рекордсменка за довговічністю серед тварин?

Прислухайтеся до власного серця, відповідаючи на будь-яке запитання, та дослухайтеся до точки зору професіоналів! Якщо діти змалку будуть вчитися за найкращою навчальною програмою, вони поступово зрозуміють все про все!

Завдяки знайомству зі своїм організмом, дитина пізнає, як працює тіло, що впливає на нього та звідки беруться хвороби! Усвідомить, який спосіб життя треба підтримувати!

Школяр навчиться і взаємоповаги, і розумінню в родині. Сформує образ міцної сім’ї, до якого буде прагнути змалку!

Дитина відкриє для себе системність та пов’язаність усіх процесів у світі! Навчиться структурного та стратегічного мислення, що допоможе надалі приймати правильні рішення в житті!

Доєднуйтеся до створення кращого майбутнього та зробіть благодійний внесок! Він піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»! Переходьте за посиланням!


Також придбавайте посібники для власних дітей! Поширюйте інформацію про інноваційну навчальну програму серед знайомих, в кого є діти!

Розкажіть дітям про головне, завдяки «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»! Зовсім скоро вони скажуть вам: “ДЯКУЮ! ”.

До речі!

Як пише сайт Murcote, в Україні кішку породи мейн-кун можна придбати, заплативши від 5 до 35 тисяч гривень.Рекордсменом за довговічністю у Книзі рекордів Гіннесса є кішка Creme Puff з Техасу. Дати її народження та смерті : 3 серпня 1967 року – 6 серпня 2005 року. Як бачимо, вона прожила 48 років.

Ви певні, що знаєте, чи хоче Ваша дитина дбати про домашнього улюбленця,якщо той є чи його немає, і що щиро розповідає Вам про свої почуття?

Кажуть, що діти, в кого є домашні улюбленці, вчаться безумовній любові, відповідальності, емпатії, долають гнів та страхи. Це вкрай важливо! Але домашні улюбленці – це частина життя, а програма «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»  подарує розуміння та ставлення до життя, а отже саме життя!