Більше 3000 учнів безкоштовно отримали посібники
«Людина. Родина. Світ»

Цього року в Україні вперше почали навчати дітей початкових класів за інноваційною програмою «Людина. Родина. Світ». Її навчальні посібники були розроблені українськими вченими у галузі педагогіки, психології та біології із залученням європейського досвіду.

Створення програми було ініційовано Благодійний фондом Октая Алієва. Фонд за свої кошти вже розробив учбові матеріали для перших чотирьох класів, та отримав гриф Міністерства освіти на посібники 1 та 2 класів.

З 1 вересня близько 50 шкіл по Україні першими почали навчати дітей за інноваційною методикою. Усі підручники для шкіл фонд розповсюджує безкоштовно в рамках своєї благодійної діяльності. Впровадження курсу здійснюють практичні психологи та вчителі початкових класів.

«Ми маємо більше заявок від шкіл, ніж ми очікували. Будемо друкувати додатковий тираж. Програма дуже зацікавила вчителів і зараз підручники розповсюджуються у всі куточки України», – коментує Марина Бігун, координатор проекту «Людина. Родина. Світ»

 

Чому навчає нова програма

Знання про Людину, навколишній Світ та формування образу щасливої, міцної Сім’ї стали основою інтегрованого курсу «Людина. Родина. Світ.» для навчання учнів початкових класів. Цей курс схвалений ІМЗО від 11.12.2017 року. Унікальна програма не має аналогів в Україні та увібрала в себе кращий світовий досвід навчання і виховання дітей.

Освітні програми розширять світогляд учнів, допоможуть усвідомити сенс життя, скласти уявлення про навколишній світ і призначення в ньому людини, навчать ставити цілі та досягати їх.

Програма курсу «Людина. Родина. Світ.» відповідає меті Концепції «Нової української школи». Формує в дітей такі компетентності, як здатність до самопізнання та самовдосконалення, навчання упродовж життя, готовність до свідомого життєвого вибору та самореалізації в соціумі, цивілізована взаємодія з природою та здоровий спосіб життя.