Перше судове рішення в Україні за булінг – цькування в Instagram! Вирок -1234 гривні 20 копійок!

Мати учениці бориспільської школи №7 зобов’язали сплатити 850 гривень, а також судовий збір, за цькування її донькою неповнолітньої дівчини в соцмережі! Обвинувачена школярка провину визнала.

22 січня 2019 року о 10-й годині ранку в приміщенні Бориспільської школи №7 учениця вчинила боулінг – а саме дії психологічного та сексуального насильства із застосуванням засобів електронних комунікацій щодо неповнолітньої особи! Це сказано в Єдиному реєстрі судових рішень.
Як це проявилось?
«…у висвітленні непристойних фото у мережі «інстаграм», в результаті чого могла бути завдана шкода психічному здоров’ю потерпілої. Відповідальність за вказане діяння несе мати ОСОБА_1 за ознаками правопорушення передбаченого ч.3 ст.173-4 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення», – сказано у вироку.

Це перше подібне рішення за новим законом про булінг!

Звинувачена дівчина визнала провину і просила не виносити сурове покарання. Це врахували в суді. Її мати – касира«Ощадбанку» – суд оштрафував на 50 неоподаткованих мінімумів. Разом із судовим збором “сума до сплати” – 1234 гривні 20 копійок. Гроші отримає держава.

Як зазначено в ЗМІ, в школі розказали, що вже провели виховну роботу, а інших деталей не розголошують.

У грудні 2018 року нардепи прийняли законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Зокрема, прописані ознаки цькування, розмір штрафів. До цього нормативно-правового акту , який би регулював питання булінгу, в Україні не було.

Те що відбувається з дітьми і підлітками  – зазвичай проекція жорстокості та невміння вибудовувати стосунки у світі дорослих! Які не вміють спілкуватися ані з повнолітніми людьми!, ані з дітьми та підлітками занадто часто!

Нагадаємо про жахливу трагедію в Білорусі, коли 15-річний школяр вбив вчительку та  учня 8 лютого та тяжко поранив ще двох підлітків.

В Україні теж вистачає проявів насильства!

ЩО РОБИТИ?

Навчати НАШИХ ДІТЕЙ за такими програмами, як «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ», яка розроблена за участі команди Фонду, 14 докторів наук, 3 наукових установ!

Дитина відкриє для себе системність та пов’язаність усіх процесів у світі! Навчиться структурного та стратегічного мислення, що допоможе надалі приймати правильні рішення в житті!

Школяр навчиться і взаємоповаги, і розумінню в родині та соціумі! Сформує образ міцної сім’ї, до якого буде прагнути змалку!

Завдяки знайомству зі своїм організмом, дитина пізнає, як працює її тіло, що впливає на нього та звідки беруться хвороби! Усвідомить, який спосіб життя треба підтримувати!

Обговорюючи з дитиною, її навчання за посібниками “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ», ДОРОСЛІ, окрім зближення з сином чи донькою, Й САМІ ПЕРЕОСМИСЛЯТЬ ПЕВНІ РЕЧІ! ВЧАСНО скажуть про головне.

РОЗКАЖІТЬ ПРО ГОЛОВНЕ, завдяки «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»!

Доєднуйтеся до створення кращого майбутнього та зробіть БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК! Він піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»! Переходьте за посиланням!
https://oaf.org.ua/pidtrimati

Також придбавайте посібники ДЛЯ ВЛАСНИХ ДІТЕЙ!
Поширюйте інформацію про інноваційну навчальну програму серед знайомих, в кого є діти!

Зовсім скоро діти скажуть нам: “ДЯКУЮ!”.

Вбережемо себе та їх від невірних кроків! Навчимо щасливого життя!