Перегляньмо унікальне відеоінтерв’ю з видатним українським вченим В’ячеславом Кудіним, який пішов з життя два місяця тому!

Пропонуємо запис непересічної бесіди Октая Алієва з унікальною людиною, який був експертом Фонду і чию пам’ять щиро шануємо!

Інтерв’ю з видатним вченим провів кандидат педагогічних наук, підприємець, меценат, філософ, письменник, засновник Благодійного фонду Октай Алієв!

Нагадаємо, видатний український вчений, доктор філософських наук В’ячеслав Олександрович Кудін пішов з життя на 94-му році життя внаслідок тяжкої хвороби два місяці тому.

Професор спілкувався з двома президентами в період Холодної війни! Пройшов через війну, концтабір! Був лектором в університетах США! Є засновником першої в Україні кафедри етики та естетики, автором першого в Україні підручника з естетики, а також понад 500 наукових праць, підручників, монографій, статей, присвячених темам кіномистецтва, української та світової культури, педагогічної майстерності та ін.!

Міжнародний біографічний інститут (США) назвав доктора філософських наук одним з 500 видатних вчених ХХ століття, які внесли значний вклад у розвиток людського суспільства, він є почесним професором багатьох знаних університетів світу.

Бувши учасником Другої світової війни В’ячеслав Кудін боровся за свободу і незалежність нашої Батьківщини, нагороджений багатьма орденами й медалями.

В’ячеслав Олександрович Кудін був експертом Благодійного фонду Октая Алієва. Пам’ятаємо про його віру в нашу діяльність і надалі йтимемо до цілей, оберігаючи та втілюючи в життя спільні ідеали! Щасливі берегти ці спогади!

От які важливі для розвитку людства та дорогі нашому серцю cлова він казав. Згадаймо їх:

“…питання вищої освіти сьогодні хвилює весь світ. Чому запитаєте? Тому що люди не певні, а що робити далі та чого слід чекати суспільству? Адже, наприклад, 380 мільйонів чоловік, що живуть в США, споживаютьбільше чверті матеріальних ресурсів світу. Варто тільки задуматися, скільки щодня світ

споживає кисню? А води? Сьогодні людство витрачає мільярди на зброю, а культурні цінності піддаються руйнуванню. У чому ж причина? Відповідь одна: всі на світі люди, але не всі люди – люди. Людина стає людиною тоді, коли засвоює культурні цінності..Необхідно створення нової якості освіти, яка прищеплювала б гуманітарні цінності. Благодійний фонд Октая Алієва — унікальне явище в сучасному житті. Октаєм Керимовичем і командою втілюється благородне завдання розвитку нової сторінки в системі освіти та виховання людей. Зі струмочка починаються бурхливі річки, які потім впадають в океан. Певен, що програма Фонду є початком цілющого джерела, яке покаже новий океан знань для людства“, – казав професор ще на початку розробки програми Фонду “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”.

Попри тяжку хворобу, до останніх хвилин свого життя В’ячеслав Олександрович Кудін працював над новими творами, виступав з лекціями, допомагав молодим вченим, будував плани на майбутнє.

Видатний вчений похований на Байковому кладовищі.