Освітяне двох  адміністративних центрів України з великою зацікавленістю та вдячністю сприйняли презентацію програми “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”!

Доктор психологічних наук, професор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН, співавтор посібників «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» Едуард Помиткін та члени команди Фонду Марина Бігун і Тетяна Кабацій-Білак провели презента інноваційної навчальної програми «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» в Житомирі та Ивано-Франківську!

Вчителі з ВЕЛИКОЮ ЦІКАВІСТЮ ознайомилися з посібниками Фонду! Тож очікуємо на нові заявки від освітян на викладання за програмою, за якою навчаються вже понад 6000 учнів!

 

 

 

 

 

 

Івано-Франківськ та Житомир зустріли команду Фонду дуже тепло та очікуючи на нові відомості про можливості навчати дітей справжніх речей! Коли вчителі чули про статистику розлучень в Україні, то в очах деяких з них стояли сльози! Майже всі, хто дізнається про катастрофічну статистику  – 70% розлучень у новостворених шлюбах, про яку весь час б’є на сполох Фонд, шоковані!

Інноваційна навчальна програма “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” направлена за збереження традиційних сімейних цінностей!

Наші підручники програми легко та доступно викладають складні речі, роблячи їх зрозумілими для вашої дитини! Програма доповнюється інтерактивними завданнями, перетворюючи філософські уроки на просте спілкування та веселу гру.

Дитина відкриє для себе системність та пов’язаність усіх процесів у світі! Навчиться структурного та стратегічного мислення, що допоможе надалі приймати правильні рішення в житті!

Школяр навчиться і взаємоповаги, і розумінню в родині та соціумі! Сформує образ міцної сім’ї, до якого буде прагнути змалку!

Завдяки знайомству зі своїм організмом, дитина пізнає, як працює її тіло, що впливає на нього та звідки беруться хвороби! Усвідомить, який спосіб життя треба підтримувати!

Обговорюючи з дитиною, її навчання за посібниками “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ», ДОРОСЛІ, окрім зближення з сином чи донькою, Й САМІ ПЕРЕОСМИСЛЯТЬ ПЕВНІ РЕЧІ! ВЧАСНО скажуть про головне.

Доєднуйтеся до створення кращого майбутнього та зробіть БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК! Він піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»! Переходьте за посиланням!
https://oaf.org.ua/pidtrimati

Також придбавайте посібники ДЛЯ ВЛАСНИХ ДІТЕЙ!
Поширюйте інформацію про інноваційну навчальну програму серед знайомих, в кого є діти!

Зовсім скоро діти скажуть нам: “ДЯКУЮ!”.

Вбережемо себе та їх від невірних кроків! Навчимо щасливого життя!

РОЗКАЖІТЬ ПРО ГОЛОВНЕ, завдяки «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»!!!