Олена Гайдамака: «Позитивні відгуки педагогів сприяють поширенню програми «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ»

Старший науковий співробітник Інституту модернізації освіти розповіла, що вже сформувався так званий “педагогічний розголос”, коли позитивні відгуки мотивують інших спеціалістів дізнаватися більше про освітню програму Фонду.

Враження від головної та виїзних презентацій “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ” дуже позитивні! Заходи відбуваються ефективно – про посібники дізналися, зокрема, ще більше педагогів. На базі Інституту модернізації освіти восени Фонд провів навчання і сертифікацію викладачів. Це в тому числі наслідок “педагогічного розголосу”. Запроваджуємо інтегрований курс в освітні заклади з минулого року і все більша кількість спеціалістів хочуть займатися по книгах Фонду з дітьми. До того ж організовуємо відкриття експерименту всеукраїнського рівня, щоб дослідити ефективність методики. Люди, причетні до появи “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ”, ідуть на цей крок, бо хочуть ще більше удосконалювати видання. Хоча посібники для 1-4 класів вже отримали гриф Міносвіти. Багато шкіл з різних регіонів України виявили активне бажання долучитися до експерименту. Поки що хочемо розпочати з 5 областей”, – сказала кандидат педагогічних наук.

Олена Гайдамака додала, що інноваційний курс впроваджують в закладах освіти як варіативний компонент, але педагоги з радістю використовують програму також на уроках в процесі виховних годин.

Посібники “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ” дуже корисні. Знання з них – це теми, які необхідно вивчати в межах нової української школи”, – підкреслила старший науковий співробітник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту дошкільної та початкової освіти в Новій українській школі.