Науковець: «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» допоможе дітям повністю реалізуватися та взаємодіяти з різними людьми!»

Заступник директора з наукової роботи Інституту НАПН, як професіонал,  добре знає, що інтегрований навчальний курс Фонду буде дуже ефективний для якнайкращого теперішнього та майбутнього життя дітей.

Лідія Хомич чудово розуміється на тому, що каже, адже 20 років завідувала кафедрою педагогіки та методики початкової освіти Полтавського державного університету. Тепер же займає високу посаду в Національній академії педнаук.

«Звісно, причетна до підготовки вчителів молодшої школи. Викладачу дуже важливо бути певним, що завдяки матеріалам уроку навчить маленьку людину найкращого. Як рецензент комплексу посібників для 1-4 класу «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» певна: програма дає учню можливість сформуватися цілісною особистістю в безпечних умовах. Ідеї від професіоналів, проходять через весь комплекс посібників і дозволяють сформувати дитині правильні  уявлення про себе як особистість і свій поступовий розвиток. Далі школяр навчиться взаємодіяти з родиною та з суспільством», – сказала професор.

На думку доктора педагогічних наук, навчання за посібниками «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» буде дуже ефективним в рамках Нової української школи.

«Автори інтегрованого навчального курсу Фонду проголосили основним завдання компетентність і вчителя, і учня. Реалізація програми «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» забезпечить виховання особистості, яка може взаємодіяти в суспільстві з різними людьми й реалізувати себе повною мірою!», – підкреслила Лідія Хомич.