Наш продукт

Діяльність Благодійного фонду Октая Алієва спрямована на розробку загальноосвітніх програм та впровадження їх у процес навчання шляхом:

  • інноваційних комп’ютерних технологій;
  • розробці навчальних посібників, відеоуроків, методик;
  • індивідуальних програм із перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогічного складу, навчально-методичного забезпечення нових напрямків у системі освіти;
  • організації консультаційної діяльності, видання освітніх і пізнавальних книг для учнів.

У зв’язку з цим наш Фонд визначив три основних напрямки, за якими здійснюється розробка навчальних програм для учнів:

  • знання про Людину;
  • знання про навколишній Світ;
  • формування образу щасливої, міцної Сім’ї.

«Людина»: даний напрямок включає обсяг знань про будову людини, про закономірності її розвитку, генетичних і фізіологічних якостей, процеси в організмі. Учні ознайомляться зі своєю істинною природою, зрозуміють мотиви своєї поведінки, принципи функціонування свого мислення, набудуть навичок для відновлення і збереження здоров’я, усвідомлять важливість і значимість кожного прожитого дня, навчаться самостійно вибудовувати і створювати події власного життя в бажаній якості. Життя й розвиток людства складаються з 3 стадій – попередня, поточна й наступна. Сьогодні людство живе на наступній стадії. Наші програми дають можливість навчитися та жити за попередньою системою.

«Сучасна Сім’я»: даний напрямок охоплює всі питання, пов’язані з сім’єю, починаючи від фізіологічних і психологічних особливостей чоловіка й жінки, і закінчуючи психологією сімейного життя, веденням спільного господарства, народженням і вихованням дітей, а також правами й обов’язками молодих громадян, які укладають сімейний союз . Учні зможуть навчитися формувати образ якісної майбутньої сім’ї по чіткій системній технології. Сучасна сім’я – це, в першу чергу, система. І ні для кого не секрет, що всі системи повинні, відповідно до життєвих вимог, розвиватися, модернізуватися, перебудовуватися й відповідати сьогоденню. Величезна кількість сімейних розлучення, а саме – зі 100 шлюбів 60 розпадаються, полягає в тому, що навколишній світ розвивається, еволюціонує з усіма технологічними пристроями, а родина стоїть на місці.

«Навколишній світ»: даний напрямок містить багатосторонній обсяг знань про устрій світу навколо нас. Сучасні люди практично не володіють реальними знаннями про навколишній світ. Більшість людей свій внутрішній світ – свої знання, помилково сприймають, як навколишній світ. Багато людей не знають, де знаходиться Антарктида, що криється на дні морському, що таке магнітні поля й їх вплив на людину, т.д. Осягаючи цілісну картину світу і його закони, діти вчаться бути спостережливими, помічати навколо себе прекрасне, вільно орієнтуватися в своїх переживаннях і почуттях.

Наш продукт:

Сучасні навчальні посібники за 3 напрямками (ЛЮДИНА, СІМ’Я,СВІТ) для учнів 1-11 (12) класів загальноосвітніх шкіл

Наші навчальні посібники – це абсолютно новий формат підручників для загальноосвітніх шкіл. Дизайн посібників відточений до дрібниць – де знаходиться рядок шрифту, на якому папері надруковано підручник, якого він формату, які ілюстрації підібрані, як промальовані, т.д. Посібники структуровані так, щоб їх можна було читати й перечитувати, у них можна й навіть потрібно малювати. Навчальні посібники для учнів (і чим молодші учні, тим більше це виражено) набагато більш предметні, вони більш відчутні, більш значима їх фактура, вага, приладдя, які в них є, папір, на якому вони надруковані.

123

Наша головна мета при створенні навчальних посібників – вигадати нестандартні цікаві рішення викладу матеріалу, які абсолютно з іншого боку охоплять навчальний процес і запропонують новий формат використання інформації. Хороший підручник повинен не просто дати новому поколінню прикладні знання про сьогоднішній світ. Він зобов’язаний закласти той фундамент, на який учень зможе покластися завтра, навчитися вмінню користуватися цими знаннями в нових умовах.

Відеоуроки нового формату до навчальних посібників.

550-600 уроків у суперсучасній якості – HD, 1920 × 1080, 30fps, Progressiv, 25Mbps, загальною тривалістю понад 30 годин – спеціальні програми прикладного комп’ютерного забезпечення.

За допомогою даного програмного забезпечення та інноваційних Smart-технологій всі школи будуть підключені до одного сервера і зможуть у режимі он-лайн отримувати всі необхідні оновлення, технічний супровід і консультування, взаємодіяти між собою в режимі реального часу, мати доступ до всієї бази навчального та методичного матеріалу. Вчителі зможуть переглядати вебінари, проходити тренінги, батьки зможуть в режимі реального часу спостерігати за своїми дітьми під час уроків, учні зможуть виконувати всі домашні завдання он-лайн, а також матимуть доступ до практичних завдань і теоретичних лекцій.

20160721_102424Індивідуальні програми по навчанню та підвищенню кваліфікації педагогічного складу.

Багаторівнева система з відбору та навчання педагогів, анкетування, тестування, тренінги, семінари, літні школи, вебінари, розроблені спеціально для педагогів методичні рекомендації та дидактичний матеріал, а також інформаційно-технічне забезпечення.

Технічне оснащення класів – експериментальне обладнання для практичних занять.

Макети скелета людини, макети сонячної системи, прилади для проведення дослідів та експериментів, інтерактивні дошки і таке інше.