Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні

dsc04926dsc04913

Благодійний фонд Октая Алієва став генеральним партнером II Всеукраїнського конкурсу студентів і молодих вчених «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні».

Цей конкурс проводиться щорічно з метою широкого залучення молоді до вирішення проблем створення екологічно безпечних умов проживання населення України; активізації наукової роботи студентів, аспірантів та молодих учених, як найважливішого фактора формування фахівців нового типу.

dsc04944 dsc04948

За результатами незалежного оцінювання робіт рецензентами були визначені призери конкурсу у 14 номінаціях. Усі лауреати отримали призи та дипломи від генерального партнера – Благодійного фонду Октая Алієва. Наш Фонд підтримує прогресивну, талановиту молодь України, адже саме молодь є головним багатством і прикрасою країни. Самовіддані, відповідальні та надійні!

Ми щиро вдячні всім учасникам Конкурсу за їх нелегку працю та значний вклад у розбудову екологічного напряму нашої країни та розробку  нових технологій, щодо раціонального використання природних ресурсів. Ми віримо, що даний захід стане гарним мотиваційним поштовхом для подальшої співпраці та нових проектів. Благодійний фонд Октая Алієва намагається створити всі умови для формування нового більш високодуховного та високоморального покоління.

dsc05096