Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

25-27 жовтня 2016 року наш Фонд візьме участь у восьмій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті». У рамках виставки ми познайомимо відвідувачів із нашими програмними продуктами : – сучасні навчальні посібники для учнів 1-11 (12) класів; – відеоуроки нового формату до кожного уроку навчального посібника, – спеціальні програми прикладного комп’ютерного забезпечення, – індивідуальні програми

25-27 жовтня 2016 року наш Фонд візьме участь у восьмій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті».

У рамках виставки ми познайомимо відвідувачів із нашими програмними продуктами :

  • сучасні навчальні посібники для учнів 1-11 (12) класів;
  • відеоуроки нового формату до кожного уроку навчального посібника;
  • спеціальні програми прикладного комп’ютерного забезпечення;
  • індивідуальні програми навчання й підвищення кваліфікації педагогічного складу;
  • технічне оснащення класів і експериментального устаткування для практичних занять та багато іншого.

Сьогодні виникла необхідність визначення нових напрямків і механізмів, які б давали можливість дітям разом з отриманням предметно-практичних знань одержувати й загальнолюдську освіту.

У рамках виставки за ініціативи Благодійного фонду Октая Алієва буде проведено Круглий стіл на тему: «Інноваційні освітні програми».

Засновник Фонду, Октай Алієв, та експерти Фонду презентують основні напрямки діяльності Фонду, інноваційні освітні програми, нові навчальні посібники та відеоуроки нового формату, які не мають аналогів у світі. Також обговорюватимуться питання можливості поетапного впровадження навчальних програм у середні школи.

Запрошуємо до співпраці представників навчальних закладів і наукових установ, міжнародних організацій, департаментів освіти, асоціацій, методичних центрів, громадських організацій.

Вас чекає революція у світі освітніх програм.

Виставка працюватиме у Київському палаці дітей та юнацтва 25-26 жовтня 2016 р. з 10.00 до 18.00 години, а 27 жовтня 2016 р. з 10.00 до 16.00, за адресою вул. І. Мазепи, 13.

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд № 21. З нетерпінням чекаємо на зустріч!