Мати двічі вдарила в груди співмешканця, з яким вимушено жила після розлучення з батьком її доньки! І це стосунки?

33-річна Рейчел Тінслі двічі вдарила ножем у груди 34-річного Марка Доннеллі і ледве не відрізала палець! Замах на вбивство! Напад відбувся, коли пара сварилася у своєму будинку в Уоррінгтоні, Великобританії.

Марк заявив, що Рейчел спершу ВДАРИЛА його ножем о 3-тій ранку! Коли він витягнув лезо з тіла, вона відібрала ніж! І знову вдарила його по плечу!

Попри рани, Доннеллі вдалося вибігти та подзвонити в службу рятування «999» з сусідньої телефонної скриньки.

З проколотою легенею, серйозними пошкодженнями нервів руки, а також V-подібним порізом великого пальця, чоловік потрапив у лікарню!

Поліція заарештувала жінку у квартирі пари за підозрою на замах на вбивство!

Вона спочатку допитувалася в офіцерів: “Чи Марк подзвонив в поліцію? Чи сказав він, що я намагалася вбити його?”, але пізніше більше не давала жодних коментарів поліції.

Адвокат пояснював на суді: «Вона втратила житло, тому єдиним варіантом для неї було жити з Марком Доннеллі у його квартирі.Він мав доступ до її банківських карток і «допомагав» собі грошима з її рахунку. Рейчел Тінслі відчула, що їй більше нікуди йти, і він часто погрожував її вигнати!».

Доннеллі спочатку відмовився подавати заяву в поліцію, але пізніше вирішив, що травми вплинули на його повсякденний спосіб життя, і він бореться за те, щоб шукати роботу. Хоча він сказав, що для неї  агресія не було «характерною».

Прокурор Саймон Дункан заявив: «Цілком зрозуміло, що це проблемні відносини».

Ніж був 20 см в довжину і 2,5 см в ширину.

Суд врахував, що поліція повинна була втрутитися в попередні насильницькі епізоди під час нестабільних відносин пари.

Зокрема, Тінслі жбурнула якось співмешканцю коробку з їжею в обличчя. Але і він був засуджений за напад на неї!

Останній інцидент стався 30 жовтня після того, як пара повернулася з відпустки у Майорці.


Жінка втратила опіку над донькою.

У суді Chester Crown Тінслі звинуватили у пораненні з наміром заподіяти тяжкі тілесні ушкодження, після визнання провини її ув’язнили на 20 місяців.

От що відбулося під час нападу, як записано в матеріалах поліції:

«У цю ніч вони сперечалися про справу, яку він мав з кимось, кого вона вважала її другом.За день до цього інциденту вони були разом, а потім роз’їхалися після кількох напоїв. Жінка пішла до будинку свого друга, а пан Доннеллі приїхав пізніше. Вони почали знов сперечатися, поки їх не попросили піти. Тоді вона пішла в центр міста Уоррінгтон, а він -додому. Вранці вона прийшла у його квартиру. Містер Доннеллі прокинувся, і він пив, і там відбулося пошкодження дзеркала і деяких предметів.Після цього виникла суперечка, і  пан Доннеллі схопив руки підсудної. Вони були на кухні, і вона витягнула ніж і двічі вдарила його! Він підняв руку, щоб зупинити подальші напади, і вона порізала йому ще й великий палець. Потім він подзвонив в поліцію і попросив про допомогу. Він сказав, що його вдарила його подруга. Коли вони приїхали, чоловік втрачав свідомість через нестачу крові”.

Чи хочемо ми, щоб ТАКЕ відбулося з нашими дітьми? Звісно, ні! Уберегти від цього можна з дитинства, вірно навчаючи дитину усім ключовим речам.

ЩО РОБИТИ?

Навчати НАШИХ ДІТЕЙ за такими програмами, як «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»!!, яка розроблена за участі команди Фонду, 14 докторів наук, 3 наукових установ!

Доєднуйтеся до створення кращого майбутнього та зробіть БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК! Він піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»! Переходьте за посиланням!
https://oaf.org.ua/pidtrimati

Також придбавайте посібники ДЛЯ ВЛАСНИХ ДІТЕЙ!
Поширюйте інформацію про інноваційну навчальну програму серед знайомих, в кого є діти!

Зовсім скоро діти скажуть нам: “ДЯКУЮ!”.

Вбережемо себе та їх від невірних кроків! Навчимо щасливого життя!

Дитина відкриє для себе системність та пов’язаність усіх процесів у світі! Навчиться структурного та стратегічного мислення, що допоможе надалі приймати правильні рішення в житті!

Школяр навчиться і взаємоповаги, і розумінню в родині та соціумі! Сформує образ міцної сім’ї, до якого буде прагнути змалку!

Завдяки знайомству зі своїм організмом, дитина пізнає, як працює її тіло, що впливає на нього та звідки беруться хвороби! Усвідомить, який спосіб життя треба підтримувати!

Обговорюючи з дитиною, її навчання за посібниками “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ», ДОРОСЛІ, окрім зближення з сином чи донькою, Й САМІ ПЕРЕОСМИСЛЯТЬ ПЕВНІ РЕЧІ! ВЧАСНО скажуть про головне.

РОЗКАЖІТЬ ПРО ГОЛОВНЕ, завдяки «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»!

 


Другие новости