“Людина. Родина. Світ” – приголомшлива книга” – піаніст Євген Хмара

Відомий на весь світ український композитор, піаніст — віртуоз, володар Голлівудської премії імпровізаторів високо оцінив освітній проект Благодійного Фонду Октая Алієва, виступаючи на презентації зі сцени.
 
“Настільки вражений озвученою Октаєм Алієвим статистикою про 70% розлучень і зменшення народжуваності дітей. Ми з дружиною переконані, що нічого так не прикрашає батьків, як діти. І водночас немає нічого приємнішого та важливішого для дитини, ніж бачити маму і тата разом. До речі, мій син прийшов зі мною на презентацію. Як артист, музикант, з величезним задоволенням хочу підтримати курс “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”, – сказав Євген Хмара.
 
Музиканта одночасно засмучує, що такі навчальні посібники не видають на державному рівні, але й радує, що є люди, які задумали і впровадили проект в життя.
«Переконаний: дитину можна виховувати, коли вона спить поперек ліжка. Що більше закладено цінностей в дитячому садку і школі, то багатша духовніше буде людина. В майбутньому, обираючи партнера, прислухається до свого серця. Дякую Октаю Алієву! Те, що Ви робите – приголомшливо!»,– зазначив піаніст-віртуоз.
 
 Володар Голлівудської премії імпровізаторів також зіграв для гостей презентації освітнього інтегрованого курсу новий твір.