Лорак вперше з’явилася на публіці після розлучення! Статистика розірвання шлюбів – катастрофічна!

Не встигли написати про майбутнє розлучення найбагатшої людини у світі – Джеффа Безоса, як з’явилося повідомлення не тільки про розірвання шлюбу співачки Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу, але її можливі заручини незабаром та водночас велику схильність до переживань через спогади!

Instagram-аккаунт співачки поповнився фотографією біля ялинки в теплому одязі й з безліччю кілець на руках, одне з яких журналісти вже охрестили «обручкою»!

Фотографія підписана англійською в перекладі як – «настрій дня». Відзначимо, що співачка усміхається і загадково дивиться в небо. А от колишній продюсер і директор “Ані Лорак продакшн” Сергій Перман заявив, що співачці не потрібно співчуття, адже через її характер буде тільки гірше. Мовляв, тоді житиме болісними спогадами.

Лорак подала на розлучення 4 грудня і через 27 днів з’явилося відповідне судове рішення. На засіданні екс-чоловік та екс-дружина не були присутні. Поділ майна і розв’язання питання про опіку над 7-річною донькою Софією ще попереду.

Є інформація, що навколо головного питання – майбутніх батьківських та материнських прав – багато неузгодженостей.Як повідомляється, дівчинка проживає з матір’ю, а з батьком спілкується за допомогою сучасних методів зв’язку – наприклад, скайпу.

“Не знаю, чи побачу я тебе знову, але не забувай: я завжди буду тебе чекати!» – цією фразою Мурат почав завойовувати серце Лорак. Шлюб тривав майже 9 з половиною років після знайомства в турецькому готелі, де він працював управителем, а вона відпочивала.

Роман розвивався з 2005 року на відстані, хоча згодом саме відстань родичі пари назвуть причиною розлучення.  ЗМІ ж писали про зраду.

Пропозицію Лорак отримала у 2008 році через 2 роки після переїзду в Україну Мурата, а 15 серпня 2009 року відбулося весілля в Києві та пізніше в Туреччині. Туди на спеціальному рейсі прилетіли друзі співачки.

У 2011-му в подружжя народилася донька Софія.

Під Новий -2013 рік Мурат розмістив  фотографію їхніх з Кароліною (справжнє ім’я Ані) пальців  з кільцями, яку  таємниче підписав: «Вирішили ще раз одружитися!». Можливо, ще тоді мова йшла про непорозуміння чи сварку, після якої пара мирилася таким чином.

До речі, батьки Ані  розлучилися ще до її народження. І у випадку з офіційним розірванням стосунків володаря Amazon – Безоса, якому належить 135 млрд доларів,  його тато також залишив родину відразу після появи Джеффа на світ.
Звісно, кожна історія індивідуальна. Але здавалося б, навіть, коли люди пережили разом велике щастя  – народження спільної дитини чи горе – втрату близької людини одного з подружжя, це не гарантує їм без відповідних знань про мистецтво шлюбу продовження стосунків.
Нагадаємо, у 2018 році лише з відомих українських пар офіційно підтвердили інформацію про припинення відносин – Марина і В’ячеслав Узєлкови, Володимир Кличко і Хайден Панеттьєрі, Ян Табачник і Тетяна Недєльська, Павло та Оксана Розенко, Євген і Інга Дейдей.
Серед голлівудських зірок – Юен Макгрегор і Ів Мавракіс, Кріс Претт і Анна Феріс, Кріс Еванс і Дженні Слейт, Ченнінг Татум і Дженна Деван, Дженніфер Еністон і Джастін Теру, Алісія Сільверстоун і Крістофер Джарекі.
Серед російських знаменитостей – Рита Дакота і Влад Соколовський, Євген Петросян і Олена Степаненко, Денис і Дарина Глушакови, Оксана Акіньшина та Арчіл Геловані, Олександр і Мілана Кержакови, Сергій і Матильда Шнурови, Іван Краско і Наталія Шевель
Після 2 років побачень і Періс Хілтон скасувала весілля, заплановане на січень 2019 року, з актором з українським корінням. Також відомі супермодель Алессандра Амбросіо і бізнесмен Джеймі Мазур, які  протягом 10-ти років були заручені, а до цього ще 3 роки зустрічалися – більше не разом.
 

За останні 100 років суспільство еволюціонувало, а як створювати та зберігати родини – ніхто не вчить!  Чому? Дітей слід вчити сімейних цінностей з самого малку! В той самий час, обговорюючи ці речі з дітьми, їх батьки вочевидь будуть більше цінити власні стосунки, берегти їх!

Працівники нашого Фонду весь час “б’ють на сполох”! 70 % розлучень в укладених шлюбах – це катастрофа! Два з трьох шлюбів закінчуються розлученням! Населення України вже скоротилося на 10 млн за часи незалежності!

Розв’язати кричущі виклики сучасності допоможе подальша розробка та впровадження інноваційної навчальної програми “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”.

Якщо бажаєте доєднатися до створення кращого майбутнього для дітей, країни та зробити благодійний внесок, який піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” – не баріться, переходьте за посиланням!

https://oaf.org.ua/pidtrimati

Також придбавайте посібники для власних дітей!  Вже зараз! Будь-ласка, поширюйте інформацію про інноваційну навчальну програму серед знайомих, в кого є діти!  Вони скажуть вам: “ДЯКУЮ! ”

Інтегрований навчальний курс “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” отримує величезну кількість схвальних відгуків від найповажніших освітян, професіоналів з інших галузей, батьків — зокрема відомих особистостей, а також дітей! ВОНИ –  РЕКОМЕНДУЮТЬ!

Доєднуйтеся! Дякуємо!