8 світанків. Як змінити це життя?

Нові заходи, здатні змінити життя багатьох людей, відбудеться вже цієї осені. Благодійний фонд Октая Алієва незабаром проведе чергову серію унікальних лекцій «8 світанків». В ході зустрічі багато хто зможе дати відповіді на більшість питань, які вирішують життєве перебіг. Октай Алієв поділиться знаннями, за які йому самому довелося заплатити надмірно дорогою ціною.

Для чого ми народжуємося на світло? Кожен йде своїм шляхом, але ваша ця дорога? У світі так багато неможливого, але бажаного … Навіщо мріяти про те, що не збудеться і шкодувати про те, що не сталося?
Всі ці питання, а точніше – відсутність конкретних відповідей на них змушують нас висіти на гачку залежності від звичок і думки більшості. Саме ці звички і думки роблять світ обмеженим. Загляньте за рамки цих кордонів, там ховаються безмежні можливості, нескутий суєтою і забобонами!
Покинути плоску Землю і побачити, що ховається за горизонтом допоможе унікальна подія «8 світанків».
«8 світанків» – це незвичайна зустріч з людиною, якій вдалося зробити неможливе – кардинально змінити сценарій свого життя. Октай Алієв, пройшовши шлях через бідність, невиліковну хворобу і несправедливі обмеження свободи, зміг відшукати свої істини, побудувати щастя і знайти фінансовий успіх. Про те, як перетворити свою долю і втекти з царства забобонів, Октай Алієв розповість на своїх лекціях.
Детальніше про лекціях «8 світанків» дізнайтеся з цього відео!

Візьміть в своє життя те, що вам належить, в цьому вам допоможуть «8 світанків»!
Подробиці будуть опубліковані незабаром. Слідкуйте за новинами на нашому сайті!