Команда Благодійного Фонду Октая Алієва отримала другу державну нагороду

Золоту медаль вручено в номінації “Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення” в рамках міжнародного форуму.

Високо оцінені два навчальні посібники для 1-2 класів “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” з грифом Міносвіти та система підготовки вчителів для викладання курсу.

Дуже приємно, що Міністерство освіти й Національна академія педагогічних наук оцінила нашу інноваційну освітню програму, тим паче що все більше переваги має надаватися таким практико-орієнтованим розробкам”, – зауважив професор Едуард Помиткін.

За словами другого співавтора, доктора педагогічних наук Людмили Москальової, участь у проекті Благодійного Фонду імені Октая Алієва для неї — це, насамперед, можливість впливати на духовно-моральний розвиток школярів.

Працюючи над посібником, «вмикаємо» не лише академічні знання та компетенції, але й обов’язково враховуємо, як все виглядатиме в очах дитини” – зазначила завідувачка кафедри Мелітопольського державного педагогічного університету.

Доктор психологічних наук Е.Помиткін також підкреслив, що в процесі підготовки посібників взяли участь багато видатних, відомих на увесь світ науковців, педагогів.

Зокрема, професор В’ячеслав Олександрович Кудін, який вітався за руку з президентом Кенеді, порадив нам додати народної мудрості. Дійсно, це ж акумульовані здавна ідеї для багатьох поколінь. Ми збирали приказки й прислів’я для кожної теми, формували практичні завдання. У свою чергу відомий педагог Шалва Амонашвілі, ознайомившись з проектом “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”, акцентував на доречності ще більш діалогічного підходу. Ми прислухалися, і тепер коли ви вивчаєте посібник, майже відбувається “розмова” між  “наповненням” книги та вчителем, дитиною, батьками, на яких очікують цікаві знахідки“, – зауважив науковець.

Нагадаємо, що в активі Фонду вже є відповідна державна нагорода за втілення в життя інноваційного інтегрованого освітнього курсу “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”.