Чого ми досягли останнім часом!

Шановні друзі, дорогі добродії! Команда Благодійного Фонду Октая Алієва звертається до вас перед цими вихідними днями! Завжди маємо змогу переосмислити життя та підбити певні підсумки, тож переосмислюймо сенси разом! Хтось сприймає новорічні дні як свято. Хтось – як привід для початку нового етапу в біографії. Хтось загадує дитячі бажання, навіть у дорослому віці, вірячи в казку!  Ми у свою чергу завжди маємо на меті продовжувати справу життя Октая Алієва — пропагувати і захищати сімейні цінності, підвищувати якість життя дітей та молоді!

Цьогоріч нами проведена велика робота, як і в минулі роки! Є значні перемоги в багатьох напрямках діяльності!   Отримали другу державну нагороду за програму “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ”, яку викладають дітям вже не менше як у 75 школах у різних регіонах.

Так!

З 1 вересня наша наукова розробка, до якої долучилися 14 докторів наук, представники НАПН та ще одного університету, а також інші спеціалісти, перейшла в площину практичного застосування!

От як коментує цей процес  президент Національної академії педнаук Василь Кремень.

«Міністерство освіти рекомендувало посібники “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ” для 1-4 класів.  Із задоволенням познайомився з цією надзвичайно цікавою програмою. Завдяки роботі авторів діти проявлять здібності змалку, а в дорослому віці – максимально реалізують себе. Успіх мільйонів людей в особистому житті та кар’єрі – шлях до динамічного прогресу країни», – підкреслив  вчений.

Експерти Фонду звісно продовжують проводити і презентації в різних населених пунктах, і сертифікують спеціалістів для подальшої роботи з учнями за програмою, і розробляють курс для інших класів. Робота кипить безупинно!

Як результат – інтегрований навчальний курс отримує численні схвальні та захопленні відгуки  не лише від освітян, а й професіоналів з інших сфер, батьків, відомих на всю країну особистостей і головне — дітей!

Один із “дорослих відгуків” – від відомого піаніста-віртуоза Євгена Хмари:

“Настільки вражений озвученою Октаєм Алієвим статистикою про 70% розлучень в Україні. Ми з дружиною переконані: ніщо так не прикрашає батьків, як діти. Водночас немає нічого приємнішого та важливішого для дитини, ніж бачити маму і тата разом. До речі, мій син прийшов зі мною на презентацію “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”, яку я з величезним задоволенням підтримую. Дітей необхідно вчити головних речей! Дякую Октаю Алієву! Те, що Ви робите – приголомшливо!»,– підкреслив піаніст-віртуоз.

Також знані телеведучі Марія Єфросініна і Юлія Литвиненко всебічно підтримують проект “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ’. Серед гостей великої презентації, яка відбулася в жовтні в рамках міжнародного освітянського форуму, були й інші зірки телебачення, представники мистецтва,  благодійники, бізнесмени. Під час події  та згодом вони бажали залишити коментарі,  казали, що сприятимуть поширенню програми.

Це дуже приємно! Але головне  – коли ми бачимо, як свідомо та захоплено малеча вчиться за програмою, розуміємо, що рухатимемось лише вперед! Приєднуйтесь до нас! Команда Фонду готова до співпраці заради майбутнього дітей!

Зокрема, ви можете придбати посібник “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ” і займатися з дитинкою вдома, отримуючи насолоду від розвитку сина чи доньки та сумісного проводження часу.

Чи маєте змогу зробити благодійний внесок на сайті Фонду, який піде на розвиток і впровадження програми “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ”.

І поширюйте інформацію про нашу роботу серед своїх знайомих, у яких є діти! Повірте, зовсім скоро вони скажуть вам — “Дякую!”

Якщо ж Ви – освітянин чи функціонер, також долучайтеся до нашої праці!

Будьмо разом і зможемо перемогти будь-які негаразди, якщо працюватимемо у вірному напрямку і відстоюватимемо справжні цінності і пріоритети!

Бажаєте зробити благодійний внесок просто зараз? Переходьте за посиланням, шановні. Дякуємо всім, хто з нами на одному шляху і хто доєднається до нас!