Керівник наукового відділу педуніверситету: «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ» має стати обов’язковим предметом у школах з 1 по 11 класи»

Олена Федоренко з Мелітопольського державного педагогічного університету наголошує, що посібники Фонду надають дітям не тільки теоретичні та практичні знання, а й вчать користатися цими знаннями.

За словами науковця, вчителі масово надають схвальні відгуки, працюючи з програмою «Людина.Родина.Світ».

«Посібники Фонду координують ставлення учнів до навчання, школи, навколишнього середовища. Саме через це програма «Людина.Родина.Світ» є  фундаментальною! Дитина не повинна та не може з 1-го класу займатися лише «наукою» – вчитися читати, писати, рахувати. Обов’язково має зрозуміти, як ставитися до себе,  родини,  світу, процесу освіти, однокласників. У цьому зокрема їм як раз допоможе інноваційна навчальна програма», – підкреслила Олена Федоренко.

Керівник наукового відділу Мелітопольського університету наголошує, що програма «Людина.Родина.Світ» безперечно має стати «обов’язковим предметом» у школах з 1 до 11 класу.

“Посібники Фонду надають дітям не тільки конкретні теоретичні та практичні знання, а й вчать користатися цими знаннями”, – резюмувала Олена Федоренко.