Інноваційні загальноосвітні програми

уроки и учебные материалы благотворительного фонда Октая Алиева

Короткий опис проекту

Благодійний фонд займається розробкою загальноосвітніх програм та впровадженням їх у навчальний процес в школах.

Командою нашого Фонду були проведені абсолютно різнобічні й багаторівневі дослідження, які ознайомилися з системи освіти в різних країнах з 3 стратегічних напрямків: сучасна Людина, формування сучасної Сім’ї та знання про навколишній Світ.

Наш продукт

Виходячи з цього, до розробки навчальних програм ми залучили різні інститути та установи, що спеціалізуються в таких сферах, як медичні, філософські, соціологічні, педагогічні, економічні, технічні науки, соціальна педагогіка, дошкільне виховання, психолого-педагогічна діагностика.

Сьогоднішня система освіти не встигає розвиватися й оновлюватися, вона мало звертає увагу на те, який тип мислення у кожної дитини, тому до сьогоднішнього дня не була розроблена така інструкції для людини й не прописані основні правила використання. Наші навчальні посібники є тим самим провідником, тією самою інструкцією з улаштування та експлуатації для людини.

6-7_1_ из_3
«Людина»:

даний напрямок включає обсяг знань про будову людини, закономірності її розвитку, генетичних і фізіологічних якостей, процесів в організмі.

Життя та розвиток людства складається з 3 стадій – попередня, поточна і подальша. Сьогодні людство живе на стадії подальшій.

6-7_2_ из_3

«Сучасна Сім’я»даний напрямок охоплює всі питання, пов’язані з сім’єю, починаючи від фізіологічних і психологічних особливостей чоловіка й жінки, і закінчуючи психологією сімейного життя, веденням спільного господарства, народженням і вихованням дітей, а також правами й обов’язками молодих громадян, які укладають сімейний союз. Учні зможуть навчитися формувати образ якісної майбутньої сім’ї по чіткій системній технології. Сучасна сім’я – це, в першу чергу, система.

6-7_3_ из_3
«Навколишній Світ»даний напрямок містить багатосторонній обсяг знань про устрій світу навколо нас. Сучасні люди практично не володіють реальними знаннями про навколишній світ. Більшість людей свій внутрішній світ – свої знання, помилково сприймають, як навколишній світ. Багато людей не знають, де знаходиться Антарктида, що криється на дні морському, що таке магнітні поля й їх вплив на людину, т.д. Осягаючи цілісну картину світу і його закони, діти вчаться бути спостережливими, помічати навколо себе прекрасне, вільно орієнтуватися в своїх переживаннях і почуттях. Наші навчальні посібники дають повну картину навколишнього світу, допомагають розвинути в учнів допитливість, цілеспрямованість, винахідливість, живе й нестандартне мислення, розширити межі сприйняття. На сьогоднішній день у світі не існує аналогів програм, які розробляє Благодійний фонд. Ми активно виступаємо за інновації в сучасній освіті, адже тільки вона допоможе підняти рівень освіченості в світі в цілому.

Наші навчальні посібники

– сучасні навчальні посібники за 3 напрямками (ЛЮДИНА, СІМ’Я, СВІТ) для учнів 1-11 (12) класів загальноосвітніх шкіл;

– відеоуроки нового формату (550-600 уроків) в суперсучасній якості – HD, 1920 × 1080, 30fps, Progressiv, 25Mbps, загальною тривалістю понад 30 годин;

– спеціальні програми прикладного комп’ютерного забезпечення;

– індивідуальні програми по навчанню та підвищенню кваліфікації педагогічного складу (методичні рекомендації та дидактичний матеріал);

– технічне оснащення класів – експериментальне обладнання для практичних занять (макети скелета людини, макети сонячної системи, прилади для проведення дослідів).

– роботу професорів, – послуги перекладачів, – редактуру/коректуру, – дизайн/верстку, – ілюстрування, – затвердження, – друк.

Створення відеуороків:

– робота сценариста, – закупівля футажів, – режисура, – зйомка, – монтаж.

Видання методичного матеріалу:

– робота професорів, – послуги перекладачів, – редактура/коректура, – дизайн/верстка, – ілюстрування, – друк.

Людина. Родина. Світ.

Ми ідентифікуємо глобальні тенденції і проблеми в сфері освіти й перетворюємо їх на рішення.
Ваші пропозиції можна залишити за телефоном: +380 (44) 359 08 58 або надслати їх на e-mail: info@oaf.org.ua