Інноваційні загальноосвітні програми

уроки и учебные материалы благотворительного фонда Октая Алиева

Короткий опис проекту

Благодійний Фонд займається розробкою загальноосвітніх програм та впровадженням їх у процес навчання в школах.
Командою нашого Фонду були проведені абсолютно різнобічні і багаторівневі дослідження, які вивчають системи освіти в різних країнах по 3 стратегічним напрямам: сучасна людина, формування сучасної сім’ї та знання про навколишній світ.

Наш продукт
Виходячи з цього, нашою командою до розробки навчальних програм були залучені різні інститути та установи, що спеціалізуються у таких сферах, як медичні, філософські, соціологічні, педагогічні, економічні, технічні науки, соціальна педагогіка, дошкільне виховання, психолого-педагогічна діагностика.
Сьогоднішня система освіти не встигає розвиватися і оновлюватися, вона мало звертає увагу на те, який тип мислення у кожної дитини, і, тому, до сьогоднішнього дня не була розроблена така інструкції для людини і не прописані основні правила використання. Наші навчальні посібники є тим самим провідником, тією самій інструкцією з улаштування та експлуатації для людини.
6-7_1_ из_3
«Людини»: даний напрямок включає обсяг знань про будову людини, про закономірності її розвитку, генетичних і фізіологічних якостей, процесів в організмі. 
Життя та розвиток людства складається з 3 стадій – попередня, поточна і подальша. Сьогодні людство живе на стадії подальшій. 
6-7_2_ из_3

«Сучасна Сім’я»: даний напрямок охоплює всі питання, пов’язані з сім’єю, починаючи від фізіологічних і психологічних особливостей чоловіка й жінки, і закінчуючи психологією сімейного життя, веденням спільного господарства, народженням і вихованням дітей, а також правами і обов’язками молодих громадян, які укладають сімейний союз. Учні зможуть навчитися формувати образ якісної майбутньої сім’ї по чіткій системній технології. Сучасна сім’я – це в першу чергу система. 
6-7_3_ из_3
«Навколишній Світ»: даний напрямок містить багатосторонній обсяг знань про устрій світу навколо нас. Сучасні люди практично не володіють реальними знаннями про навколишній світ. Більшість людей свій внутрішній світ – свої знання, помилково сприймають, як навколишній світ. Багато людей не знають, де знаходиться Антарктида, що приховує морська пучина, що таке магнітні поля і їх вплив на людину і т.д. Осягаючи цілісну картину світу і його закони, діти вчаться бути спостережливими, помічати навколо себе прекрасне, вільно орієнтуватися в своїх переживаннях і почуттях. Наші навчальні посібники дають повну картинку навколишнього світу, допомагають розвинути в учнів допитливість, цілеспрямованість, винахідливість, живе і нестандартне мислення, розширити межі сприйняття. На сьогоднішній день в світі не існує аналогів програм, які розробляє Благодійний Фонд. Ми активно виступаємо за інновації в освіті, адже тільки сучасна освіта допоможе підняти рівень освіченості в світі в цілому.

Наші навчальні посібники

– Сучасні навчальні посібники за 3 напрямками (ЛЮДИНА, СІМ’Я, СВІТ) для учнів 1-11 (12) класів загальноосвітніх шкіл
– Відео уроки нового формату (550-600 уроків) в суперсучасній якості – HD, 1920 × 1080, 30fps, Progressiv, 25Mbps, загальною тривалістю понад 30 годин
– Спеціальні програми прикладного комп’ютерного забезпечення
– Індивідуальні програми по навчанню та підвищенню кваліфікації педагогічного складу (методичні рекомендації та дидактичний матеріал)
-Технічне оснащення класів – експериментальне обладнання для практичних занять (макети скелета людини, макети сонячної системи, прилади для проведення дослідів).

Видання навчальних посібників включає в себе:
– робота професорів, – послуги перекладачів, – редактура / коректура, – дизайн / верстка, – ілюстрування, – затвердження, – друк
Створення відеуороків:
– робота сценариста, – закупівля футажів, – режисура, – зйомка, – монтаж
Видання методичного матеріалу
– робота професорів, – послуги перекладачів, – редактура / коректура, – дизайн / верстка, – ілюстрування, – друк
Запуск моделі професійного навчання педагогів:
– робота професорів (експертів), – проведення семінарів / тренінгів / літніх шкіл, – створення відео лекцій
Спеціальні програми прикладного комп’ютерного забезпечення:
– робота програмістів, – послуги професіоналів IT-галузі, – закупівля обладнання

Людина. Родина. Світ

Ми ідентифікуємо глобальні тенденції і проблеми в сфері освіти і перетворюємо їх на рішення.
Ваші пропозиції можна залишити за телефоном: +380 (44) 359 08 58 або надсилайте на e-mail: info@oaf.org.ua