Інноваційні методики освіти вже впроваджуються в Україні!

Кожна людина прагне досягти чогось в житті, й здебільшого ці прагнення пов’язані з професійною сферою. Проте чи можна вважати людину видатною, успішною, якщо вона стала цінним фахівцем, але не змогла здобути сімейного щастя та стати відверто гуманною? Щоб стати по-справжньому цінним та затребуваним, треба, в першу чергу, розвинути в собі правильні людські якості, які допоможуть стати унікальним фахівцем. Без цих якостей людина стає подібною до горіхової шкарлупи без серцевини.

Нажаль, сучасна система освіти загострена саме на підготовці спеціалістів, забуваючи про важливість моральної складової. Щоб виправити цю проблему, Благодійний фонд Октая Алієва продовжує впровадження інноваційної системи освіти. Її інтерактивні підходи орієнтовані на розвиток цінностей людини, її осмислення природних процесів світу та своєї участі в них.

17-го та 18-го травня в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького пройшла презентація інноваційної навчальної програми фонду «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ.». Слухачами семінару стали викладачі та керівники навчальних закладів. В якості спікерів виступили:

  • Помиткін Едуард Олександрович – автор навчального посібника, доктор психологічних наук, професор, завідувач відділом професіології і психолого-педагогічної діагностики Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України;
  • Москальова Людмила Юріївна – автор навчального посібника, проректор з наукової роботи МДПУ ім. Б. Хмельницького;
  • Бігун Марина Олексіївна – представник Благодійного фонду Октая Алієва.

Аудиторія сприйняла викладений матеріал із неприхованою цікавістю, підкреслюючи необхідність такої навчальної системи для сучасної молоді.