Григорій Чапкіс: “Посібники Фонду Октая Алієва потрібні, як повітря!”

Народний артист України, хореограф Григорій Чапкіс вважає, що складно навіть оцінити важливість посібників “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”, бо вчать рятівним речам у проблемні часи.

Григорій Чапкіс розповів, що підтримує Октая Алієва з того часу, як народився задум проекту Благодійного Фонду.

Ми зустрічаємося для консультацій, обговорення деталей на постійній основі. Мені дуже імпонує, як і що робить Октай. Підтримую його починання, подобається кінцевий результат. Посібники — на перший погляд, “радісні кольорові книжечки” вчать найважливіших речей. Головне, що вони покажуть дітям, як вчитися, а не зубрити. Завдяки програмі “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”, діти навчаться толково мислити, мати власну думку з кожного питання. Неможливо оцінити важливість діяльності Фонду – вона неоціненна. Посібники необхідні, як повітря в сучасні часи, коли у вихованні дітей і молоді стільки проблем”, – підкреслив народний артист України.

Григорій Чапкіс додав, що сподівається на всебічну підтримку проекту в суспільстві, а також розповів про своє бачення проблем здоровя молодого покоління.

“Як хореограф, розумію, що терміново необхідно змінювати щось стосовно режиму руху наших дітей і молоді — багато з них ожиріли. До цього призводить сучасна “культура” виховання, поведінки. Щоб піднятися на другий поверх, чекають ліфт. Уроки і лекції не інтерактивні – сидять на них. Після занять – на вулиці не гуляють.  Весь час – “в комп’ютері”, “планшеті”. Вважаю, що це велика проблема. Власне, в них немає активного дитинства, юності. Посібники “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ” навпаки вчать  берегти тіло змалку і розвивати його можливості”, – сказав народний артист України.