Засновник популярного сайту bestin.ua: “Програма «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ» гідна широкого визнання!”

Видавець і головний редактор bestin.ua, а також мама трьох дітей Поліна Неня впевнена, що посібники Фонду навчать дітей головному в житті.

«Була присутня на презентації і обов’язково прочитаю посібники та літературу Фонду. Тема сім’ї – одна з найважливіших, але занедбаних нашим соціумом і державою. Головному не вчать – сімейним цінностям, а це “фундамент” психіки дитини. «ЛЮДИНА РОДИНА СВІТ» пропагує і формує сімейні цінності, тобто – найважливіша книга для дитини», – вважає Поліна Неня.

За словами керівника популярного сайту, її приваблює, що ініціатори проекту живуть своєю діяльністю і доносять навіть через власні емоції необхідність всім звернути увагу на руйнування Інституту родини.

«Батьки і діти повинні розуміти: тил – це сім’я. Найнадійніша «команда» – сімейна, потім – «соціальна»: школа, друзі, університет. Книга «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ» гідна, щоб про неї говорили на широкий загал. У проекту є і буде підтримка  серед мам, зокрема, в спеціальних групах, форумах в Інтернеті. Повторюся: дуже важливо не пропустити момент, коли в психіці дитини формується фундамент», – переконана мама двох синів – Платона і Теодора і молодшої доньки Теони.