Фонд презентував програму «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ» на Київському обласному Форумі сім’ї

Присутні схвалили прогресивність роботи Благодійного Фонду Октая Алієва у сфері підтримки сімейних цінностей — інтегрований інноваційний освітній курс для школярів.
Перший Київський обласний Форум сім’ї відбувся у Великій конференц-залі НАН України за участі не менше 250 чоловік. Об’єднали їх небайдужість до проблем руйнування інституту родини та розуміння цінності сімейних традицій. Мовою разючої статистики та непідробних емоцій говорили представники органів влади, громадських та релігійних організацій, територіальних громад, науковці, педагоги, батьки.
Під час роботи тематичної секції, де презентували освітню програму «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ», профільні експерти, які ще не були знайомі з курсом, висловили захоплення його прогресивністю. Нагадаємо: Благодійній Фонд Октая Алієва впроваджує програму за власний кошт, вважаючи пріоритетом щасливе майбутнє дітей, сімей, країни в цілому. За посібниками Фонду, отримавшими гриф Миносвіти,  навчають вже в 75 школах.
На Форумі звісно згадували про кроки держави у підтримці родин. Народний депутат Павло Унгурян обурений, як може бути відсутній відповідний виконавчий центральний орган влади.
«Чиновники, відповідальні за сімейну політику,  спочатку «мігрували» з Міністерства у справах молоді до Міносвіти. Зараз сидять у департаменті з питань гендеру Мінсоцполітики. Немає ж навіть визначення, що таке гендер! І в законодавчій гілці влади політики дезорієнтовані, хочуть голосувати за нав’язану Європейську хартію рівності жінок і чоловіків. Та наша молодь вже не знає, як жити далі. Опитування показують: щасливе сімейне життя ставлять на перше місце серед ціннісних орієнтирів, а як побудувати власну родину — не навчені», – підкреслив голова міжфракційної депутатської групи у Верховній Раді «За духовність, моральність та здоров’я України».
Слова політика підтверджує й доцент кафедри культурології НПУ імені М.П. Драгоманова Адріан Буковинський.
«Інститут родини — в руїнах.Якщо в 1991 році в Україні мешкало 14 млн дітей,  у 2018 році їх кількість скоротилася вдвічі. Лише 10% виховують відповідальні та «ефективні» батьки. Отже, 6, 3 млн дітей не мають достатньої любові і підтримки, належного розвитку. 25% мешкають у відверто «проблемних родинах». А більш ніж 4 млн — без рідного батька», – сказав кандидат філософських наук.
Голова оргкомітету Всеукраїнського Форуму сім’ї додав, що 100% підлітків стикаються зі складними для них життєвими обставинами. Якщо ніхто не простягне руку допомоги та їм не вдасться самостійно подолати проблему, розпочинаються девіантні відхилення, хвороби або думки та спроби суїциду.
«Близько 90% татів — банкрути у вихованні дітей. А роль чоловіка звісно вкрай важлива в родині. Стикаючись з емоційними та іншими проблемами близько 560.000 дітей в Україні думали про суїцид», – додав жахливу статистику Адріан Буковинський.
Учасники Форуму готові діяти та докладати зусиль, аби долати нагальні проблеми, пов’язані з майбутнім цілих поколінь. Зокрема, багато хто долучиться до розповсюдження інформації про програму Фонду «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ», яка отримує численні схвальні відгуки від професіоналів та батьків. У свою чергу представники команди підписали резолюцію, де йдеться, що базовим пріоритетом у Національній сімейній стратегії в Україні має бути інститут сім’ї.
Загалом Форум відбувся у дуже затишній та доброзичливій атмосфері одндумців. Навіть лунали виступи музикантів та можна було пригоститися смаколиками.