Благодійний фонд Октая Алієва став партнером Міжнародного дитячого фестивалю «Золотий лелека»

Благодійний фонд Октая Алієва долучився до цьогорічного проведення Міжнародного дитячого фестивалю «Золотий лелека», де презентував свої освітні проекти з поліпшення соціально-економічного становища в українському суспільстві за допомогою підвищення ефективності системи освіти.

Спільно з експертами Фонду Октая Алієва до складу журі ввійшли відомі діячі мистецтв, заслужені майстри й народні артисти України. Учасниками фестивалю стали талановиті діти з України, Молдови, Польщі та Франції.

miniat_4.jpg.pagespeed.ce.P36HNtq-XXminiat_2.jpg.pagespeed.ce.j68rZ4P8oT miniat_3.jpg.pagespeed.ce.9yTvcdNR2J

Почесним Президентом фестивалю «Золотий лелека» став народний артист України, кавалер ордену Святого Станіслава Григорій Чапкіс.

Освітнім партнером заходу було обрано Благодійний фонд Октая Алієва за допомогу в проведенні фестивалю та літньої школи педагогічної майстерності, яку відвідали міжнародні освітні делегації з Білорусі, Грузії та Молдови.

Основними ключовими темами цьогорічної школи педагогічної майстерності стали освітні програми, спрямовані на зміцнення основних загальнолюдських цінностей.

Як відзначив Засновник Фонду – Октай Алієв, в результаті розробок освітніх програм із високою часткою використання інформаційних та комунікаційних технологій, Фонд очікує поліпшення якості життя сучасної людини, формування та розвитку в неї особистісних якостей, знань і умінь.

Благодійний фонд Октая Алієва ставить за мету всебічну підтримку розробок освітніх програм, спрямованих на зміцнення основних загальнолюдських цінностей, що стосуються трьох найважливіших змістових ліній: розвитку самої Людини, побудови щасливої міцної Сім’ї і ставлення до Світу, в якому ми живемо.