«Якщо Ви мрієте виховати гарних дітей, витрачайте на них у два рази менше грошей і в два рази більше часу»

Сучасний світ знаходиться у постійному русі, метушні, ми постійно кудись біжимо без зупинки й багато важливих речей проходить повз нас, а ми просто не звертаємо на них увагу. Батьки стурбовані проблемою, як і де заробити грошей, а діти, на жаль, у таких умовах залишаються наодинці з собою. Вони звикають до того, що увагу батьків замінюють «подаровані» іграшки, мобільні телефони, солодощі і т.д.
Наші діти потребують уваги батьків, нам необхідно виховувати їх і вчити жити в цьому світі. Необхідно приділяти їм максимум свого часу. Грайте з дітьми в різні розвиваючі ігри, читайте їм книги, ходіть на прогулянки, влаштовуйте свята. Дитина повинна відчувати, що вона потрібна, що її не забули й не закинули, що не проміняли на матеріальні речі й не відкуповуються від неї подарунками.
9921860-1Але існують і деякі життєві ситуації, в яких і самі діти є непоганими вчителями для нас. Діти не будуть спілкуватися з тими людьми, які їм не подобаються. Вони краще пограють на самоті, побудуть наодинці з собою, ніж будуть вести себе спокійно з тими людьми, які їм не подобаються.
Діти ніколи не здаються після першої невдалої спроби. У дітей дуже сильне бажання навчитися чомусь новому. Коли дитина вчиться ходити, вона буде падати по 10 разів на день, але ніколи не припинить свої спроби.
Життя дітей завжди наповнене радістю нових відкриттів і звершень. Вони вчаться пізнавати світ, і всюди пхають свої цікаві носики.

Діти легко переживають стрес, тому що не пригнічують свої емоції. Вони абсолютно здорові психічно, тому яскраво переживають як позитивні, так і негативні моменти.
Вам ніколи не вдасться зустріти дитину, яка нічого не робить. Діти завжди активні й рухливі.
Діти дуже усміхнені, вони посміхаються мільйон разів на день. Вони життєрадісні, радість їм приносять навіть найменші відкриття і приємні дрібниці.
759e6f

Виховувати дитину – це дійсно складний процес, але водночас це дуже весело й пізнавально. Необхідно засвоїти, що головне для наших дітей – це теплота, любов і увагу. Дитину можна зацікавити будь-яким заняттям. Прислухайтеся до своїх дітей, вибирайте те, що подобається їм, а також ті варіанти дозвілля, які допоможуть у розвитку Вашої дитини. Намагайтеся проводити зі своїми дітьми якомога більше вільного часу, адже час летить так швидко. Скоро вони стануть зовсім дорослими, і вже будуть проводити час зі своїми однолітками. А ми будемо сумувати й шкодувати про згаяний час. Задумайтеся про це зараз, поки дітки ще лежать у своїх ліжечках і намагаються пізнати цей світ через казки, прочитані Вами, подаровані іграшки й життєві сюжети, які діти спостерігають навколо себе.