“Діяльність родини Алієвих допоможе “врятувати світ”!” – дружина Олімпійського чемпіона

Дружина титулованого українського спортсмена і політика, мама трьох доньок  Фаїна Тедеєва  вдячна Нігяр та Октаю Алієву, які пропагують родинні цінності, адже суспільство котиться по похилій.   Також вона підтримує розвиток Благодійним Фондом інноваційного навчального проекту  «ЛЮДИНА. РОДИНА.СВІТ».

«Я завжди виступаю на підтримку традиційної моделі сім’ї, родинних цінностей і не тому що з Кавказу.  Для щасливого нормального життя немає поділу на національності. Саме традиційна модель сім’ї закладена багатьма поколіннями і в сучасному світі ми повинні її зберігати, а не руйнувати. Для моєї родини традиційні цінності – норма, але ж коли завдяки роботі Фонду Октая Алієва я дізналася, що діється в світі і Україні, злякалася тому, що коїться», – зазначила Фаїна Тедеєва.

Мама трьох дітей додала – хоче, щоб вони вчилися за інноваційною програмою Фонду «ЛЮДИНА. РОДИНА.СВІТ».

«Запропонувала дітям читати посібники і вже чекаємо нових книг від Фонду для наступних класів! Також почала популяризацію проекту. Необхідно, щоб якомога більше людей дізналися про курс «ЛЮДИНА. РОДИНА.СВІТ» і підтримали його! Те, що пропагує, родина Алієвих – справжнє, головне і цінне! Я вдячна їм за дії, які не дадуть суспільству котитися по похилій!», – підсумувала Фаїна Тедеєва.