Доктор педагогічних наук: «В усіх розвинутих країнах практично зруйновано Інститут родини»

Директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН Лариса Лук’янова рада програмі «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ» через її високий потенціал до вирішення критичних соціальних проблем.
«Існує надзвичайна світова проблема. Розвинуті країни потерпають, бо всюди практично зруйновано Інститут родини. В посібниках  Фонду вражає, що будь-який розділ, урок будується на приверненні уваги до сімейних цінностей», – підкреслила Лариса Лук’янова.
Доктор педагогічних наук додала, що матеріал на значущі теми подається ненав’язливо та легко. Науковець певна, що  діти із задоволенням сприймуть інформацію про різні аспекти життя крізь призму родинних цінностей.
«Також дуже важливо, що викладачі різного віку і з різним стажем швидко опанують методику викладання
«ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ». Це можливо завдяки тренінгам, які проводить Фонд. Сертифікати вже отримали  представники 60 шкіл. Фонд Октая Алієва планує і надалі активно впроваджувати програму у школи.  Національна академія педагогічних наук всіляко сприятиме поширенню «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ» , про що на презентації проекту казав президент НАПН Василь Кремень”, – cказала Людмила Лук’янова.

 


Другие новости