Директор однієї з найбільших інноваційних шкіл України про інтерес дітей до підручників “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ”

Генеральний директор комплексу «Академія сучасної освіти А+» Тетяна Курмаз зі сцени на презентації  освітньої програми розповіла про зацікавленість учнів, а також про подальшу співпрацю з Фондом.

«Ми – єдиний в Україні навчальний заклад, куди можна віддати дитину в рік і випуск відбудеться після повноліття. Після 6 років роботи наш «колектив» налічує 1000 учнів. Пишаємося! Несемо велику відповідальність за них з самого раннього віку. Часто проводять в нашому комплексі більше часу, ніж в родині. Буває і до 7-8 години вечора. Виховний момент раніше здійснювався переважно сім’єю. Тепер в значній мірі належить навчальному закладу. Застосовуємо багато авторських нестандартних програм, щоб підтримати і розвинути таланти кожної дитини. У часі, насиченому «роботизацією», штучним інтелектом, це допоможе людині відшукати себе”, – сказала генеральний директор.
 
Тетяна Курмаз додала: саме людських якостей не вистачатиме «суспільству майбутнього».
 
“Українці стикаються з духовними проблемами, поширеними в усьому світі. Батьки, які розвинуть дітей у вірному напрямку, нададуть послугу у виховному плані. Надалі самі виграють від цього. Нещодавно приєдналися до проекту Благодійного Фонду Октая Алієва, але вже спостерігаємо великий інтерес серед учнів. Книга кольорова, курс – цікавий і корисний. Перша частина “ЛЮДИНА” дає школярам відповіді на багато запитань. Хтось соромиться ставити вдома або не знає, як. Батьки ж часто не розуміють, що відповідати. В “освітньому полі” не вистачає такого роду програм з морально-етичним змістом” – наголосила керівник закладу.

«Академія сучасної освіти А+» — сучасний культурно-освітній комплекс європейського рівня на 4000 м², до якого входять центр раннього розвитку, дитячий садок повного дня, початкова школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов, понад 50 напрямків позашкільних занять.