Благодійному Фонду Октая Алієва вручили ще одну пам’ятну нагороду

Директор СШДС «Золотий ключик» передала нагороду за високі заслуги у сфері освіти Нігяр Алієвій  на презентації інноваційної навчальної програми «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ». 

Лариса Демченко висловила захоплення здатністю засновника – Октая Алієва та команди Фонду втілювати задуми в життя.

«Фонд віддає своє серце дітям! У свою чергу від їхніх сердець, а також педагогів і батьків, вручаємо нагороду як знак подяки та пошани за небайдуже ставлення до майбутнього молоді. Наш заклад з 25-річною історією сповідує давні традиції Сухомлинського. Книга ж «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ» виявилася логічним продовженням всієї моєї педагогічної діяльності.  Октая Алієва настільки хвилюють проблеми України! Те, що він робить з дружиною – сміливо, красиво, необхідно!», – сказала директор столичного навчального закладу.

Спеціалізована школа-садок I ступеня прийняла рішення впроваджувати підручники Благодійного Фонду Октая Алієва відразу після презентації навесні. Вже з 1 вересня діти вивчають курс. Лариса Демченко – психолог за освітою – підкреслює: використання цих книг чудово впливає на розвиток нового покоління.

«Вражає якість змісту — ілюстрації,  завдання.  Малеча розвивається швидко, їх хвилюють і дорослі проблеми.  Це перший навчальний посібник, що пропонує дитині повноцінний психоемоційний розвиток на різних етапах. Ростиме, розуміючи власні емоції. Навчальна програма від Фонду Октая Алієва допоможе вибудовувати дітям стосунки із родичами, друзями», – зазначила експерт.