Благодійний фонд Октая Алієва прийняв учать у VIII Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та IV Міжнародній виставці «World Edu»

img_7814

Благодійний фонд Октая Алієва став відкриттям інноваційного освітнього простору на VIII Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та IV Міжнародній виставці «World Edu», а також був нагороджений Дипломом Лауреату І ступеня в номінації «Соціальне партнерство в контексті модернізації національної освіти».

img_8460 img_8385

Благодійний Фонд Октая Алієва щиро вдячний організаторам Educational Exhibitions за плідну співпрацю, друзям та експертам Фонду за підтримку, активну участь у діяльності Фонду, прагнення до позитивних змін у нашому суспільстві! Разом нам вдасться поліпшити соціально-економічне становище в суспільстві за допомогою підвищення ефективності системи освіти!

12

img_7904

У рамках виставки за ініціативи Благодійного фонду був проведений круглий стіл на тему «Інноваційні освітні програми» за участі президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя, директора Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Лук’янової Лариси Борисівни, директора Інституту проблем виховання НАПН України Беха Івана Дмитровича, академіка-секретаря Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України Ничкало Неллі Григорівни, професорів, експертів, друзів Фонду та директорів загальноосвітніх шкіл.

img_8309 img_8473

На круглому столі були презентовані інноваційні освітні програми Фонду за трьома напрямами: Людина, Родина,Світ, а також продукт Фонду – нові навчальні посібники для загальноосвітніх шкіл та відеоуроки нового формату до кожного уроку в навчальному посібнику. Учасники та гості круглого столу обговорили переваги нових інноваційних програм та можливості поетапного впровадження навчальних програм у середні школи.

img_8065

Разом нам вдасться поліпшити соціально-економічне становище в суспільстві за допомогою підвищення ефективності системи освіти!