Бізнес-леді Ірина Богдан: “Чекаємо на підручники від Благодійного Фонду Октая Аієва для більш дорослих школярів!”

Мама 2 дітей, а також офіційний представник відомого французського дитячого бренду, оцінила освітню програму Благодійного Фонду Октая Алієва, насамперед, за присутність у ній людських цінностей.
“Дуже рада, що такі підручники з’являються в нашій освітній програмі! Потрібно швидко рухатися в інший бік від радянської освіти з невідповідними пріоритетами! В тій системі дитина завжди відчувала сором, побоювання і занадто високу відповідальність. Діти — наше майбутнє. Найголовніше, що маємо вкладати в них – людські цінності! Показувати власним прикладом, що таке любов, повага у відносинах”, – підкреслила Ірина Богдан.
Як мама, Ірина покладає значну частку відповідальності за виховання дітей на школу,тому розуміє, як важливо слідкувати за тим, чого навчають дітей.
“Якісь підходи, знання застарівають, якісь – невідповідні з самого початку. Отже завжди своїм дітям намагалася донесити: головне бути всесторонньо розвинутим, добрим, щирим. З огляду на ці принципи навіть в їхньому віці будуть з цікавістю розглядати книжки “ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ”. І звісно чекаємо продовження серії для більш дорослих школярів! В свій час працювала помічником міністра. Буду сприяти розповсюдженню інформації про програму Благодійного Фонду Октая Алієва, використовуючи свої контакти”, – сказала бізнес-леді.