Актриса Олена Лавренюк: “Обома руками за програму «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»!”

Талановита акторка розповіла на презентації, що не з першого разу знайшла підхід до виховання власних дітей і вкрай важливо “давати зелене світло” освітньому курсу про сімейні цінності.

«Чому підтримую інноваційну програму «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»? Обома руками за книгу, яка допоможе майбутньому поколінню знайти відповіді на важливі запитання. Їх інколи не надають батьки, але це необхідно для формування рис особистості. Як професійна актриса, знаю цінність «емоційного інтелекту». Спочатку «годувала» старшу доньку якомога більшою кількістю знань. Водила на різні творчі заняття та якось помітила, що дитина стала наче аморфною. Отримавши консультацію психолога, зрозуміла: краса спілкування з близькими часто в простих речах. Знаходьте час говорити з дітьми про сонечко, травичку, почуття. Можливо, саме так ваш син чи донечка зрозуміє, що проявляєте увагу та любов», – підкреслила Олена.

За її словами, водночас дуже важливо змалечку сприймати дитину серйозно, як особистість.

«Моя донечка довго дивилася один й той самий мультфільм, а одного дня почала плакати. Усвідомила, що в птаха загинули батьки й почала ставити абсолютно дорослі запитання. Інколи вони навіть не дуже зручні для пояснень. Тож і в школах обов’язково мають обговорювати з учнями ключові поняття і цінності. Таку змогу надає інтегрований курс «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ», – сказала актриса.