Адвокат і власниця бізнесу: “Мої сини навчатимуться за програмою “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ”

Адвокат і власниця бізнесу  Cookietone Олександра Горяєва розказала, що хоче, аби її діти навчалися за програмою Фонду і пояснила, які аргументи на користь такого рішення.

«У мене — 3 сини. Старший вчиться у третьому класі.  Я багато разів спостерігала поведінку дітей у садках, школах.  Думала, що формування маленької людини як особистості в родині та соціумі – завдання батьків, бо навчальні заклади не приділяють достатньо уваги. Але тепер бачу інноваціиний посібник, який саме навчає головного.  І це фундаментальні речі для держави. Якщо хочемо жити в щасливій багатій країні, треба вкладати в майбутнє зараз, підтримуючи такі програми, як ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ».  Закладаючи цеглинки розумного, порядного, щоб через 20-30 років було краще. Мало кому цікавий розвиток дітей насправді. Хто усвідомлює, що буде далі? Якщо важко оперувати цифрами, все одно обов’язок держави, щоб люди при владі будували суспільство, де панує хоча б  правильний системний підхід. Є багато речей, які мене не влаштовують в сучасній школі. Майже ніхто не говорить про родину, тому я так щаслива, що потрапила на презентацію «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ», – підкреслила Олександра Горяєва.

Адвокат додала, що  почула думку зі сцени, яку давно підтримує.

«Треба підкреслювати в освіті, вихованні, що роль дівчинки та хлопця, чоловіка та жінки — різні через об’єктивні чинники. Якби в класичних навчальних закладах це враховували, було б фантастично. Я дуже уважна до навчання і виховання власних дітей. Вважаю, що використовую максимально прогресивні речі. Для старшого сина обрала програму «Росток», яку не так багато де навіть в центрі Києва викладають. Надзвичайно рада, що потрапила на презентацію «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ» і що існує така ініціатива! По-людськи мені шкода батьків, які ще не знають про цей інтегрований курс. Тепер розумію, за якими критеріями знайду навчальний заклад для молодших дітей – де є програма Фонду або  буду мотивувати вчителів запроваджувати її. Хочу, щоб мої сини побачили, якою може бути насправді  їхня роль у суспільстві та в родині.  В мене є ще близько 4 років  до того, як молодші діти підуть у школу. До речі, є можливість придбати посібник, не навчаючись в спеціалізованій школі або класі.  Це чудово для когось вже зараз! Багато корисних речей навчилася запроваджувати сама вдома», – сказала Олександра.

Адвокат переконана, що діти дивляться на родину і наповнюються тим,що бачать.

«Є дослідження, що 70 % людей наслідують спосіб поведінки, який був у їх родині. 20 % — суто протилежний, 10 обирають щось середнє або своє. Перша скрипка в житті дитині – сім’я. Якщо школа відіграє більшу роль – батькам треба переформувати своє життя. Для дітей з неблагополучних родин знання з «ЛЮДИНА. РОДИНА. СВІТ» теж стануть життєвказом. Можливо, воны не зрозуміють сутности всіх явищ дорослого життя у 8-9 років, але раптом станеться щось  в 16, 20, 25 років, зможуть по-іншому відреагувати», – певна мама трьох синів.

Олександра Горяєва навела приклад, як за кордоном дітям з маленького віку показують, що у світі – «чорне», а що – «біле».

«В Амстердамі  місця, де дозволено вживати легкі наркотики, виглядають дуже брудно і «непристойно». Здається, що місцеві мешканці зі зневагою дивляться на туристів, які хочуть скуштувати «заборонений плід». Їм ще в школі пояснюють: особа, яка вживає навіть легкі наркотики, не здатна реалізувати себе в житті.  Така людина для них – приклад неуспіху», – додала власник бізнесу Cookietone.