ПРО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ОКТАЯ АЛІЄВА

Робота Благодійного фонду Октая Алієва спрямована на розробку й впровадження загальноосвітніх програм в область загальнолюдської освіти, розрахованих на набуття учнями знань, необхідних їм для правильної орієнтації в навколишньому світі, й уявлень про самих себе.
У зв’язку з цим ми позначили три основних напрямки, за якими буде здійснюватися розробка шкільних програм для учнів 1-11 (12) класів:

  • знання про людину,
  • знання про навколишній світ,
  • формування образу щасливої, міцної сім’ї.

МІСІЯ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ

Нашою місією є видання й просування в системі освіти пробної й експериментальної навчальної літератури за основними напрямками розроблюваних нами програм. Дана література включає в себе методичні та дидактичні матеріали, книги для вчителів та учнів. Ми маємо намір об’єднати під егідою Фонду прогресивних представників сфери освіти, письменників початківців і науковців, які поділяють наші думки, позиції.

Фонд надає допомогу у виданні книг молодим талановитим науковцям, письменникам. Сприяє в розміщенні наукових робіт і статей на популярних інтернет-ресурсах за рахунок Фонду, які будуть відповідати ідеям Фонду, Статуту Фонду та законодавству України.

Більш детально про діяльність Фонду

КОМАНДА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ

Помиткін Eдуард

Доктор психологічних наук
Профессор
Завідувач відділом професіології і психолого-педагогічної діагностики Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України.

Москальова Людмила

Доктор педагогических наук
Профессор
Проректор з наукової роботи в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

Бекетова Галина

Доктор медичних наук
Профессор
Заслужений лікар України, завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань Національної медичної академії післядипломної освіти. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Підліткова терапія».

Бех Іван

Доктор психологічних наук
Профессор
Дійсний член Національної академії педагогічних наук України, директор Інституту проблем виховання АПН України, Заслужений діяч науки і техніки України.

Дмитренко Геннадій

Доктор економічних наук
Профессор
Дійсний член Української Академії наук і дійсний член Міжнародної кадрової академії. «Відмінник освіти України». Нагороджений медалями «Ушинський К.Д.», «Петра Могили».

Хайруліна Василина

Кандидат педагогічних наук
Член – кореспондент НАПН України, заслужений працівник освіти України, директор Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського.

Команда фонду складається з 20 вчених

НАШІ ПАРТНЕРИ

НАШІ ОЧІКУВАННЯ

Окрім практичних знань, умінь та навичок, необхідних при вирішенні певних життєвих завдань, дітям потрібно щось більше. Їм важливо розуміти сенс своїх дій і свого життя. Оволодівши цими знаннями, учень на їх основі формує свої власні думки, переконання, настрої, прагнення, надії, які, поєднуючись у світогляд, дають цілісне розуміння світу й самих себе.

Застосовуючи отримані знання на практиці, учень зможе не тільки піднятися на більш якісний новий рівень і розумовий, і фізичний, і духовний, але й зможе керувати даними йому від природи якостями й задатками, визначати самостійно свій життєвий шлях, реалізувати себе, як особистість. А суспільство отримає не тільки хороших фахівців, які обрали свою професію, відповідно до своїх здібностей, а й гармонійно розвинених і морально сильних громадян.

ЦІЛІ ДІЯЛЬНОСТІ ФОНДУ

  • Сприяння покращенню соціально-економічного становища в суспільстві за допомогою підвищення ефективності системи освіти.
  • Реалізація Цілі передбачає внесення в освітній простір трьох найважливіших змістових ліній, що стосуються розвитку самої Людини, побудови щасливої й міцної Сім’ї, і ставлення до Світу, в якому ми живемо.
  • У результаті досягнення поставлених цілей ми очікуємо значного поліпшення якості життя сучасної людини, формування й розвиток у неї особистісних якостей, знань і умінь, відповідних ціннісним пріоритетам Фонду..
Ми об’єднуємо прогресивних вчителів, письменників і науковців, які поділяють нашу позицію.
Ми не хочемо змінити світ, ми хочемо навчити наших дітей змінювати себе й своє життя, щоб вони могли комфортно існувати в цьому світі.
Наші навчальні посібники – це абсолютно новий формат підручників для загальноосвітніх шкіл, популярний уже сьогодні.

КОНЦЕПЦІЯ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ

Благодійний фонд Октая Алієва має намір поліпшити та модернізувати систему освіти. Діяльність нашої організації включає в себе проведення лекцій, видання підручників для школярів і студентів, методичних посібників для педагогів, а також брошур із практичними рекомендаціями для батьків.
На сторінках нашого сайту містяться статті, що розкривають деякі сторінки істин, які ми доносимо до підростаючого покоління – майбутнього нації, держави й світу. Благополуччя в руках кожного з нас, питання лише в тому, як їм розпоряджатися.

Дізнатися більше про концепцію Фонду

ЩО ВЖЕ ЗРОБЛЕНО?

  • Ми повністю закінчили розробку навчальних програм – посібників початкової школи для 1-4 класів.
  • Ми закінчуємо створення відеоуроків для початкової школи, 1-4 клас.
  • Ми завершуємо роботу з підготовки педагогічного складу.
  • Наші власні кошти (5.5 млн доларів США) вже вкладені в проект. Якщо Вам з якоїсь причини цікавий даний проект, ви можете взяти фінансову участь у ньому, з можливістю спільної участі в повній реалізації проекту.

ПРО ОКТАЯ АЛІЄВА

Октай Алієв (повне ім’я Октай Ага Керимович Алiєв (20.10.1972 р.н.)) – кандидат педагогічних наук, підприємець, меценат, філософ, письменник, засновник Благодійного фонду. Є популярним бізнес-тренером та мотиваційним спікером. Велику увагу приділяє проблемам системи освіти та розвитку цінностей успішної особистості в загальноосвітній програмі. Персона Октая Алієва надихає багатьох своїм життєвим досвідом, історією людини, яка народилася в доволі бідній сім’ї та досягла великих фінансових висот, а головне – успіхів у моральному становленні своєї особистості.

Дитячі роки та юність

Октай Алієв народився 20-го жовтня 1972-го року у Красноводську (Туркменська РСР). Він став шостою дитиною в незаможній сім’ї. Коли народився Октай, його батькові виповнився 61 рік.

Батько майбутнього підприємця – Керим Аббасович Алієв працював завідувачем на молокозаводі. Мати – Мяхпуба Хабібовна Алієва (Фатулаєва) вела домашнє господарство та основний час присвячувала вихованню дітей.

Детальніше про засновника Благодійного фонду Октая Алієва