20-річна Келлі ОДРУЖИЛАСЯ з ЛЯЛЬКОЮ—ЗОМБІ! Це те, що відбувається, коли ми упускаємо час, увагу з НАШИМИ ДІТЬМИ!

Це відбулося в Тівертоні, штат Род. Все почалося після смерті її батька.

У 13-річному віці Келлі тато купив їй ляльку-зомбі, адже знав про її  потяг до фільмів жахів та страшних іграшок! Незабаром він помер. За словами дівчини, спочатку вона згадувала батька, таким чином, коли дивилася на ляльку, а потім відчула до зомбі потяг!   У 16-річному віці!

Дівчина стверджує, що її “чоловіку” – 37 років.. За “церемонію весілля” вона сплатила 500 доларів..

«Кохання мого життя» – так описує нині своє ставлення до ляльки Келлі..

Ті, хто бачить фото в Інтернеті, коментують:

“Психічний розлад!”

“Божевілля!”

Це здається страшним, що подібні речі можливі! Що такі жінки та чоловіки не пізнають справжнього родинного щастя! Що показують такий “приклад” іншим підліткам, дітям, людям!

Нагадаємо ще кілька дивних випадків, коли одруження відбулося поза сумнівом, м’яко кажучи, дивно..

У Тайвані чоловік «взяв у дружини» фею.. яку начебто бачив уві сні та просив про допомогу у пошуках «другої половинки».. Врешті решт, фея наче сама “запропонувала шлюб”..Він одружився зі статуеткою, що уособлювала фею..

В Кореї юнак “взяв шлюб” із подушкою для обіймань, із якою відвідує ресторани та атракціони.. На подушці – обличчя аніме..

В Китаї місцевий житель “зіграв весілля” із САМИМ СОБОЮ, підготувавши портрет у повний зріст! Чому? Невдоволений реальністю і закоханий в себе.. Бенкет влаштував із розмахом..

У Великобританії, покинута хлопцем, жінка зайшла на ресурс в Інтернеті та «одружилася» з 2 котами. Причина – ніхто не розуміє її, як вони…

Ще одна багатійка з Великобританії в Ізраїлі побачила дельфіна і через 15 років “влаштувала мінівесілля” просто в дельфінарії..

В США активістка, бажаючи унеможливити знос старого складу, уклала з ним шлюб.. Склад усе одно знесли, а жінка, заявивши про вдівство, знайшла наступного чоловіка-будівлю!

Ще одна американка у Флориді “вийшла заміж” за «Брюса» – іржаве колесое огляду. Раніше — заявляла про потяг до поїзда та літака та навіть влаштувалася пілотом, потім – провідником. Після звільнення через невідповідне поводження на роботі– знайшла новий об’єкт..

Є й історія, коли жінки “йшли на заміжжя” за Єйфелеву вежу та Берлінську стіну.

В Росії – 22-річний юнак «одружився» на піці. Звісно, до ЗАГСУ його не пустили й «церемонія» відбулася в кафе.. Сказав – втомився від самотності, відсутності супутниці та наважився “на одруження” з улюбленою стравою..Мовляв,  половина його друзів скаржиться на сімейне життя, а друга — на її відсутність.

“Любов між людьми складна і непередбачувана, а любов до їжі вічна. Піца не відкине і не зрадить, а я її дійсно і щиро люблю», – сказав він..

48-річний австралієць після 2 розлучень заявив, що «знайшов розраду» з телевізором. Одружився  і поклав обручку на нього!

Серед всесвітньовідомих людей є випадок, коли кілька років тому креативний директор модного дому “Шанель” Карл Лагерфельд оголосив, наче збирається одружитися зі своєю найбагатшою кішкою в світі, обличчям бренду Shu Uemura – Чупетт.

На щастя ці випадки поодинокі! Але чи хочете ви, щоб ТАКЕ відбулося з нашими дітьми? Звісно, ні! Уберегти від цього можна з дитинства, вірно навчаючи дитину усім ключовим речам.

ЩО РОБИТИ?

Навчати НАШИХ ДІТЕЙ за такими програмами, як «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»!!, яка розроблена за участі команди Фонду, 14 докторів наук, 3 наукових установ!

Дитина відкриє для себе системність та пов’язаність усіх процесів у світі! Навчиться структурного та стратегічного мислення, що допоможе надалі приймати правильні рішення в житті!

Школяр навчиться і взаємоповаги, і розумінню в родині та соціумі! Сформує образ міцної сім’ї, до якого буде прагнути змалку!

Завдяки знайомству зі своїм організмом, дитина пізнає, як працює її тіло, що впливає на нього та звідки беруться хвороби! Усвідомить, який спосіб життя треба підтримувати!

Обговорюючи з дитиною, її навчання за посібниками “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ», ДОРОСЛІ, окрім зближення з сином чи донькою, Й САМІ ПЕРЕОСМИСЛЯТЬ ПЕВНІ РЕЧІ! ВЧАСНО скажуть про головне.

РОЗКАЖІТЬ ПРО ГОЛОВНЕ, завдяки «ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»!

Доєднуйтеся до створення кращого майбутнього та зробіть БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК! Він піде на друк ще одного посібника “ЛЮДИНА.РОДИНА.СВІТ»! Переходьте за посиланням!
https://oaf.org.ua/pidtrimati

Також придбавайте посібники ДЛЯ ВЛАСНИХ ДІТЕЙ!
Поширюйте інформацію про інноваційну навчальну програму серед знайомих, в кого є діти!

Зовсім скоро діти скажуть нам: “ДЯКУЮ!”.

Вбережемо себе та їх від невірних кроків! Навчимо щасливого життя!